X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Кіно Сполучених Штатів Америки"

Завантажити презентацію

"Кіно Сполучених Штатів Америки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кіно Сполучених Штатів Америки Виконали: учениці 11-Б класу Кузнецова Элизавета і Петрова Альона

Слайд 2

Кінематографічне мистецтво відіграє дуже важливу роль в культурі США . Щорічно кінокомпанії Сполучених Штатів Америки випускають сотні фільмів , що залучають у кінотеатри мільйони глядачів і приносять мільярди доларів. Ще в дев'яностих роках XIX століття знаменитий американський винахідник Томас Едісон продемонстрував свій пристрій для показу рухомого зображення - кінетоскоп . Ну а після появи в 1895 році синематографа братів Люм'єр кіно почало стрімко набирати популярність у публіки.

Слайд 3

Голлівуд, Лос-Анджелес, Каліфорнія. Тут роблять американське кіно

Слайд 4

Чарлі Чаплін - артист епохи німого кіно У 1910 році кінокомпанія Biograph , одна з провідних у США в той час , вперше знімала фільм в Лос - Анджелесі , Каліфорнія. Режисерові Девіду Гріффіту сподобався своїми мальовничими ландшафтами розташований неподалік від міста. Першим фільмом , знятим у Голлівуді , стала картина " У старій Каліфорнії "

Слайд 5

Залучені м'яким кліматом Каліфорнії , великою кількістю сонячного світла , що дозволяв знімати фільми під відкритим небом цілий рік, мальовничими та різноманітні пейзажами , а також віддаленістю від Нью - Йорка і Едісона , в Лос -Анджелес кинулися практично всі виробники кінофільмів.