X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чернігівській музей української старовини

Завантажити презентацію

Чернігівській музей української старовини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Чернігівський музей української старовини» Підготував учень 9 класу Антонюк Віктор

Слайд 2

Зміст 1.Історія Чернігівського музею української старовини. 2.Експозиція Чернігівського музею української старовини. 3.Виставкова робота експонатів музею. 4.Шевченківська колекція музею. 5.Розвиток музею в 10-20 роки ХХ століття. 6.Висновки.

Слайд 3

Історія стоворення Чернігівського музю української старовини 1906 р. в Чернігові було відкрито Музей українських старожитностей, якому з 1906 р. було присвоєне ім’я його фундатора В.В. Тарновського – відомого мецената, колекціонера, власника унікального зібрання української старовини та творчої спадщини Т.Г. Шевченка. В останні роки життя В.В. Тарновський, витрачаючи великі кошти на утримання маєтку, поповнення колекції та благодійні справи, був змушений прийняти важке для себе рішення – продати улюблену Качанівку.

Слайд 4

Його хвилювала доля і унікального зібрання української старовини, яке він ніколи не сприймав як приватну власність, тому дуже розважливо обирав установу, якій можна було б довірити це національне надбання.  За порадою знавця української старовини О.М. Лазаревського, Василь Васильович зупинився на Чернігівському губернському земстві. Наприкінці 1896 р. у своїй заяві він писав: “Составленный мною в течение всей моей жизни музей местных древностей я желал бы, для верного сохранения их, передать в собственность и заведывание Черниговскому Губернскому земству…”.

Слайд 5

Пропозиція В.В. Тарновського була схвально сприй