X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вітчизняна війна 1812р. Друга світова війна 1939-1945рр.. Історична довідка

Завантажити презентацію

Вітчизняна війна 1812р. Друга світова війна 1939-1945рр.. Історична довідка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вітчизняна війна 1812р. Друга світова війна 1939-1945рр.

Слайд 2

А Д О Л Ь Ф Г І Т Л Е Р Н А П О Л Е О Н Б О Н А П А Р Т В Росії немає доріг, є тільки напрямки Необхідно звести слов'ян до мови жестів. Ніякої гігієни, ніяких щеплень. Тільки горілка та тютюн.

Слайд 3

Імператор Наполеон I вимагав від імператора Олександра I посилити блокаду Англії. Російська імперія не підтримувала континентальну блокаду і обклала французькі товари митом. Росія вимагала вивести французькі війська з Пруссії, розміщені там в порушення Тільзітського договору . В наслідок чого, Наполеон відкрив “Російську кампанію”. Франко-російська війна 1812р.

Слайд 4

На початку 20-х років сформувалася гітлерівська партія, офіційна назва якої "націонал-соціалістська німецька робоча партія". Основними планами цієї партії, як у наслідку визнав А.Гітлер (у лютому 1945 р.) було знищення більшовизму. Це та багато інших факторів стало передумовою початку Другої Світової Війни. Друга світова війна 1939-1945рр.

Слайд 5

У ніч на 12 (24) червня 1812 р. без оголошення війни армія Наполеона Бонапарта вторгнулася на західних кордонах Російської імперії. Наполеонівська Франція вважала війну превентивною і доречною, так як очікувалося, що Росія захоче атакувати Європу. У момент вторгнення на західних кордонах зосереджувалися армії: перша під командуванням М. Б. Барклай-де-Толлі, друга — П. І. Багратіона, третя — О. П. Тормасова. Остання перебувала на Волині між Любомлем і Старокостянтиновом. Французькі війська захопили у Волинській губернії Ковельський, Володимирський повіти і частину Луцького.

Слайд 6

22 червня 1941 року рано вранці Німеччина за підтримки своїх союзників