X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"С.П. Корольов"

Завантажити презентацію

"С.П. Корольов"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: С.П. Корольов – розробник сучасних космічних ракет.

Слайд 2

План роботи Життєвий шлях. Робота ученого і конструктора. Пам’ятники С.П. Корольову. Використана література.

Слайд 3

Питання 1.Які життєві випробування довелося подолати? 2.Яким чином Корольову вдалося стати знаменитим ученим? 3.Які нагороди і за що були вручені? 4.З якими знаменитими людьми довелося працювати?

Слайд 4

12.01.1907р. Житомир 14.01.1966 р. Москва

Слайд 5

Корольов Сергій Павлович Учений і конструктор, організатор ракетної та космічної програм СРСР, засновник практичної космонавтики, член Академії наук СРСР (1958); двічі Герой Соціалістичної Праці (1956, 1961); лауреат Ленінської премії (1957).  

Слайд 6

Народився 12 січня 1907 року в Житомирі. Батько Павло Якович Корольов – вчитель, мати – Марія Миколаївна Корольова (уроджена Москаленко). Через розлад у сім'ї Сергій із 2 до 10 років перебував у Ніжині, в купецькій родині батьків матері. З 1917 року з вітчимом Григорієм Михайловичем Баланіним та матір'ю проживав в Одесі, де навчався в будівельній професійній школі, займаючись одночасно у багатьох гуртках і на різних курсах. У сімнадцять років проектує безмоторний літак К-5, офіційно захищає свій проект перед комісією, яка рекомендує літак до будування. У 1924-1926 роках навчається на механічному факультеті авіаційного відділення Київського політехнічного інституту. У 1926 році переводиться у Московське вище технічне училище імені М.Баумана. З четвертого курсу поєднує навчання з роботою в конструкторському бюро. У 1930 році успішно захищає дипломний проект – легкий літак СК-4 (керівником диплому був А.М. Туполєв), працює старшим інженером польотних випробувань, створює свій ракетний двигун ОР-1, починає працювати з Ф.А. Цандером у групі вивчення реактивного руху. Підсумки перших кроків ракетобудування С.П. Корольов викладає в книзі «Ракетний політ у стратосфері».