X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скіфія

Завантажити презентацію

Скіфія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Скіфія Скіфи або скити (рідше сколоти) — група племен, які жили у VII - III ст. до н. е. на території теперішньої України, Росії та Середньої Азії, згодом, до 3 ст. н. е., в Криму і називали себе «сколотами».

Слайд 2

Відомості про скіфів засвідчують грецькі (особливо Геродот) і римські автори та археологічні знахідки. Походження скіфів: Скіфи — переселенці, які прийшли з Азії наприкінці 8 або на початку 7 ст. до н. е. і опанували надчорноморські степи, підкоривши або прогнавши місцеві племена кіммерійців. Скіфи — об'єднання різних в культурному плані племен . Скіфи — корінний народ, нащадки зрубної культури.

Слайд 3

Слайд 4

Скіфія на Пн. Кавказі (~ 680 р. до н. е. - близько/після 585 р. до н. е.) Щодо появи скіфів у Пн. Передкавказзі ми маємо декілька повідомлень, а саме: Геродот (Історія, IV, 11): "ІЗ КОЧОВИКАМИ-СКІФАМИ, ЩО МЕШКАЛИ В АЗІЇ, ВОЮВАЛИ І ЗАВДАЛИ ЇМ ЧИМАЛО ПРИКРОСТЕЙ МАССАГЕТИ І ЧЕРЕЗ ЦЕ СКІФИ ПЕРЕЙШЛИ ЗА РІКУ АРАКС І ПРИБУЛИ В КІММЕРІЮ (БО КРАЇНА, ДЕ ТЕПЕР ЖИВУТЬ СКІФИ, КАЖУТЬ, ЩО ЗА ДАВНІХ ЧАСІВ БУЛА КІММЕРІЙСЬКОЮ)

Слайд 5

Скіфське державне об'єднання у Пн. Причорномор'ї (Європейська Скіфія) (близько/після 585 р. до н. е. - бл. 270-260-ті рр. до н. е.) У першій чверті VI століття до н.е., після закінчення Закавказьких походів, скіфи мігрували до Пн. Причорномор'я, підкоривши чи знищивши мешкаючи тут інші кочові та осілі групи, чому є підтвердження як у повідомлені Геродота (Історія, IV, 1-4), так і в пам'ятках археології.. У Пн. Причорномор'ї скіфи утворили об'єднання, яке, за найбільш аргументованою думкою, мало тричленний адміністративний поділ, який був притаманний державним об'єднанням кочовиків (орда) і більш пізнього часу.

Слайд 6

Житло скіфів Звичайний піздньоскифський жилий будинок являв собою невелику прямокутну будівлю, стіни якої в нижній частині були складені з каменю, і у верхній   із сирих цеглин.  Виявлені й більш монументал