X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Перший Призидент України"

Завантажити презентацію

"Перший Призидент України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перший Призидент України Кравчук Леонід Макарович

Слайд 2

Леонід Кравчук Леоні д Мака рович Кравчу к ( 10 січня 1934, село Великий Житин Рівненського району Рівненської області) — перший Президент України після здобуття нею незалежності у 1991 році (1991–1994), Голова Верховної Ради України у 1990–1991 роках, Народний депутат України у 1990–1991 та 1994–2006 роках, Герой України (2001).

Слайд 3

Дитинство Л. Кравчука Леонід Кравчук у дитинстві робив собі іграшки.. Леонід Кравчук, увійшов в історію України не лише як перший президент. З його іменем пов'язують машину "кравчучку", якою українці возили торби на базар, масу афоризмів про українську безвихідь та образ хитрого політика, який навіть між краплями дощу може прослизнути. Сам Кравчук пригадує своє дитинство із саморобними іграшками. Іграшки Якось перший президент України пригадував, що малим йому мама подарувала на день народження 50 грамів халви. За словами Кравчука, то було ще те свято. А про іграшки у Рівненські області Кравчука годі було й мріяти. "Пам'ятаю, злагодив собі до дня народження ковзани з дерев'яних колодок і дроту. Примотав до ніг і поїхав. Правда, щоб ноги не роз'їжджалися, доводилося використовувати ціпок із цвяхом, яким відштовхувався й у такий спосіб котився по льоду", - згадалося Кравчукові. Хатина в якій проживав Л. Кравчук в с. Великий Житин Рівненської області, вже розвалюється.

Слайд 4

Студентські роки.. А коли пішла партійна робота, тут вже почалося життя: свій будинок, солідна зарплата, а в 1991 році ще й президентом України вдалося стати. Поки вчився в університеті жив у кімнаті ще з 12 хлопцями, а вмиватися доводилося в умивальнику, який за словами Кравчука, нагадував корито. Однак згодом, після диплому ситуація стала трохи веселішою. "Одержавши в 1958 році диплом, я поїхав викладати політекономію в Чернівецький фінансовий технікум. Жив у червоному куточку жіночого гуртожитку, тому вмиватися і голитися щодня доводилося у громадському туалеті на міській площі", - пригадував перший президент. Тачка « кравчучка»

Слайд 5

Леонід Макарович колекціонує дивні рецепти вареників. В його добірці є, наприклад, вареники з начинкою із щитовидної залози кажанів, язика жар-птиці, м'яса вугрів і крабів, а також вареників з бананами, фейхоа і чайними листками. Хоча справжніми варениками Кравчук вважає лише з начинкою із вишень чи сиру. Якось перший президент України порівняв з варениками українських політиків. "Вони по три рази були і при владі, і в опозиції. Як вареники в сметані перевертаються", - сказав Кравчук. «Вареники Л. Кравчука»