X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БД

Завантажити презентацію

СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БД

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ Уроки інформатики Викладач Ю.М. Хайчіна

Слайд 2

ЗМІСТ 1. Поняття СУБД 2. MS Access 3. Організація БД 4. Структури даних реляційної моделі 5. Ключі та індексування 6. Нормалізація даних в СУБД

Слайд 3

Системи управління базами даних СУБД - прикладна програма призначена для роботи з БД. СУБД - програмні засоби, що забезпечують доступ до інформації яка зберігається в БД. Приклади СУБД: KBASE, FOXPRO, VISTA, RBDMSX, ACCESS. Дані в БД розглядаються з різних точок зору. Це означає, що кожен користувач працює лише з конкретною частиною БД і різні споживачі можуть застосовувати одні і ті ж дані.

Слайд 4

MS Access Одна із розповсюджених СУБД на персональних комп'ютерах є система управління базами даних Access. Вона дозволяє створювати таблицю, що містить записи у вигляді рядків цієї таблиці, а також зв'язувати таблиці між собою через однойменні поля. Microsoft Access - це програма, що входить до пакету прикладних програм MS Office, призначена для роботи з реляційними базами даних в ОС Windows. СУБД MS Access належить до так званих об єктно-орієнтованих систем. Під об єктами у MS Access розуміють все, що має ім я.

Слайд 5

MS Access Елементи даних та функції над ними складають вираз, які надалі будемо позначати словом Exp, додаючи, якщо це потрібно, ще один з символів C, M, N, D, L – початкові букви англійських назв типів даних (наприклад, ExpN). Типи даних розподіля-ються на базові і такі, що визначені користувачем. Елементами даних MS Access є сталі, змінні пам яті та поля таблиць.

Слайд 6