X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Переваги та загрози Інтернету

Завантажити презентацію

Переваги та загрози Інтернету

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Переваги та загрози Інтернет Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Слайд 2

Вступ Зовсім недавно, в дев’яностих роках минулого століття, в нашій країні ніхто навіть і не замислювався над тим, що таке Інтернет. Разюче відрізняється ситуація в даний момент – кількість користувачів Інтернету зростає з кожним днем. Раніше люди вели більш простий і різноманітний спосіб життя – читали літературу, писали листи на папері, спілкувалися по телефону, частіше зустрічалися, а новини дізнавалися з радіо і телебачення.

Слайд 3

Переваги Інтернету По-перше, самої позитивною стороною Інтернету є факт того, що тепер на пошук інформації не потрібно багато часу. Завдяки йому знайти і обмінятися інформацією можна за лічені секунди! Адже в Інтернеті окрім книг існують ще й цілі бібліотеки! Через це факту відвідувачів реальних бібліотек з кожним роком стає все менше. Крім цього мережа наповнена безліччю різною інформацією – у всіх, без винятку, з’являється можливість прочитати книгу, подивитися фільм, обговорити якусь історію, а, можливо, і посперечатися.

Слайд 4

Переваги Інтернету По-друге, в Інтернеті зменшується відстань між країнами. У реальному житті для того, щоб відвідати якусь країну, нам потрібно мати для цього достатньо часу і ресурсів, але тут нам достатньо мати середню швидкість Інтернету, щоб обігнути земну кулю за лічені секунди. Це допомагає, повністю грунтуючись на своїй думці, вибрати місце для майбутньої подорожі. Ви можете навіть познайомитися і поспілкуватися в різних соціальних мережах з жителями цієї країни.

Слайд 5

Переваги Інтернету Глобальна Павутина відкриває чудові можливості для самоосвіти. Крім того, що всі освітні установи (вузи, інститути, школи тощо) мають власні сайти, тепер до них можна вступити, не виходячи з дому, і, склавши іспити в Інтернеті.