X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перетворення малюнків

Завантажити презентацію

Перетворення малюнків

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформатика 5 клас Перетворення малюнків

Слайд 2

Дайте відповіді на запитання Як запустити Paint? Як виділити фрагмент малюнка? Як скопіювати фрагмент тексту? Як перемістити фрагмент тексту?

Слайд 3

Відкриття малюнка Якщо на диску записані малюнки або їхні фрагменти, то їх можна вставити до вікна графічного редактора Paint. Файл слід обрати команду Відкрити. У вікні, що відкрилося, обрати потрібний малюнок.

Слайд 4

Відобразити/повернути Після створення малюнка або його завантаження з файлу можна змінити його розміри та розташування у вікні редактора за допомогою меню Малюнок. Виконання команди Відобразити/повернути відкриває вікно Відображення й поворот, яке дозволяє виконати відображення малюнка зліва направо або зверху вниз та повернути малюнок на 90, 180 чи 270 градусів.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Розтягнути/нахилити Команда Розтягнути/нахилити дає змогу збільшити чи зменшити малюнок або його частину і нахилити його по горизонталі чи вертикалі.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Запуск Paint На робочому столі двічі клацнути лівою кнопкою миші по ярлику програми Paint Пуск Усі програми Станндартні Paint

Слайд 12

Домашнє завдання Ст. 14, завд. 6

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика