X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Культура спілкування електронною поштою

Завантажити презентацію

Культура спілкування електронною поштою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Культура спілкування електронною поштою Підготував Тихонов Віталій

Слайд 2

Ділове спілкування електронною поштою У діловому спілкуванні засобами електронної пошти можна виділити 2 групи листів: А) офіційні (документи); Б) приватні.

Слайд 3

Службовий лист Це документ, за допомогою якого відбувається спілкування між установами, організаціями, тобто посадовими особами.

Слайд 4

Обов’язкові реквізити листа А) звертання; Б) підпис; В) дата; Г) адреса. Мережевий етикет є невід’ємною складовою спілкування засобами електронної пошти в роботі.

Слайд 5

Правила написання листів У міжнародній практиці писати довгі листи не прийнято; Отже, Махно повернувся до Гуляйполя справжнім героєм. Жадоба діяльності й влади переповнювала його. Він щиро вважав, що своєю боротьбою з експлуататорами сприяв поваленню самодержавства і заслужив значно більшого, ніж інші. Тому, об'єднавши колишніх "експропріаторів" і молодь, яка прагнула покінчити з багатіями, повів боротьбу з тими, хто після Лютневої революції захопив владу в Гуляйполі.