X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історичні аспекти розвитку технологій

Завантажити презентацію

Історичні аспекти розвитку технологій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історичні аспекти розвитку тестових технологій Семенюк Валерій Миколайович е-mail: escuela80@ukr.net

Слайд 2

Мета: ознайомитися з історією виникнення, розвитку та сучасного стану тестових технологій.

Слайд 3

Уперше педагогічне тестування (анг.testing – випробування) використав Дж.Фішер в 1864 р. у Великобританії. Перевірка рівня знань учнів за допомогою спеціальних книг (scale books)

Слайд 4

(1883 р.) Анг. психолог Ф. Гальтон В роботі “Дослідження людських здібностей та їх розвиток” запропоноване визначення тестування як методу, в якому застосовуються однакові досліди щодо великої кількості індивідів із статичною обробкою результатів та визначення еталонів оцінки.

Слайд 5

(1890 р) Джеймс Мак-Кін Кеттел У праці “Розумові тести і вимірювання” він запропонував вважати тест засобом наукового дослідження з відповідними вимогами щодо його чистоти. В 1895-96 роках у США створено два національних комітети, які мали сформувати загальний напрям тестологічних досліджень.

Слайд 6

Вимоги до тестів Однакові умови для тих, кого тестують; Обмеження часу тестування приблизно однією годиною; У приміщені, де проводиться тестування, не повинно бути глядачів; Однакові інструкції тим,