X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Видатні хіміки України

Завантажити презентацію

Видатні хіміки України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Конференція на тему ”Видатні хіміки України” До міжнародного року хімії

Слайд 2

Слайд 3

Міжнародний рік хімії Міжнародний рік хімії 2011 (МРХ 2011) має на меті відзначити внесок хімії у покращення добробуту людства у всьому світі. Під девізом року «Хімія – наше життя, наше майбутнє» уже запланований ряд інтерактивних, розважальних, та освітніх заходів для усіх вікових категорій.

Слайд 4

ТВОРЦІ ХІМІЇ З УКРАЇНИ От де, люде, наша слава, Слава України! Тарас Шевченко

Слайд 5

Вернадський Володимир Іванович (1863-1945) Вернадський, Володимир Іванович (1863-1945) - російський і український учений-природознавець, засновник вітчизняної геохімії та біогеохімії, вчення про біосферу і ноосферу, академік, перший президент АН УРСР (1918-1921). Народився у Петербурзі. За походженням українець. Його прадід - запорізький козак.

Слайд 6

Сімферополь, колишній заміський будинок Воронцова в парці «Салгірка», 1827 рік. Вид з боку розарію ботанічного саду Таврійського Національного університету ім. В. І. Вернадського. На будівлі - пам'ятна дошка з написом (російською мовою): «Тут, у будівлі колишньої Салгирської помологічної станції, в 1920-1921 рр. працював академік Російської Академії наук, перший Президент Української Академії наук, ректор Таврійського університету Володимир Іванович Вернадський (1863-1945 рр.)»