X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл. Розв’язування задач

Завантажити презентацію

Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл. Розв’язування задач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл. Розв‘язування задач. Урок - подорож LOGO

Слайд 2

Можливо хтось пам‘ятає цікаві історичні факти, пов‘язані з визначенням об‘єму? Жил в Сиракузах мудрец Архимед, Был другом царя Гиерона. Какой для царя самый важный предмет? Вы все догадались – Корона!!!! Захотелось Гиерону Сделать новую корону. Золота отмерил строго, Взял не мало, и не много, Сколько нужно, в самый раз!!!! Ювелиру дал заказ.

Слайд 3

Йоганн Кеплер (27.12.1571 – 15.11.1630) Видатний німецький математик і астроном, відомий насамперед відкриттям законів руху планет, названих законами Кеплера. Він винайшов спосіб визначення об‘ємів різноманітних тіл обертання, який описав укнизі під назвою «Нова стереометрія винних дужок», яка побачила світ у 1615 році.

Слайд 4

Михайло Остроградський (24.09.1801 – 01.01.1862) Займався знаходженням об‘ємів геометричних тіл, використовуючи інтегрування. Це формула Гауса-Остроградського. Народився на хуторі Пашенівка Полтавської губернії. Видатний математик, механік, педагог.

Слайд 5

«Велика книга природи написана математичними символами». (Галілео Галілей)

Слайд 6

Перепустка митного контролю На малюнку в першому рядку зображено вигляд фігури спереду, а в другому - вигляд зверху. Визначте що це за фігура.