X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT
Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вода"

ВОДА- джерело життя"Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе не описати, тобою н...прозора чиста солодка цілющаВОДА – НАЙВАЖЛИВІША РЕЧОВИНА НА ЗЕМЛІ Сторiнка 1На Землі міститься 1 500 000 000 км³ води або 1 500 000 000 000 000 000 тонн!!!Властивості води Сторiнка 2Твердий стан рідкий стан газоподібний стан вода лід параМолекула водиЯщірка василіск водоміркиВасиліск біжить по водіГекон стоїть на водіКРУГООБІГ ВОДИ В ПРИРОДІ Сторiнка 3Кругообіг води в природіВОДА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ Сторiнка 4- Людина споживає 600 т прісної води на рік. - Щодня дорослій людині лише для...Сторiнка 5 Забруднення водиЗАБРУДНЕННЯ ВОДИ ТЕПЛОВЕ ЧЕРЕЗ АТМОСФЕРУ ХІМІЧНЕ ФІЗИЧНЕ БІОЛОГІЧНЕЧЕРЕПАХА ЗАБРУДНЕНА РІЧКА РИБА РОЗБИТА ПЛЯШКА ВІДКРИТА КОНСЕРВНА БАНКА ЧИСТА ...
1 / 24
  • Play
ВОДА- джерело життя
"Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе не описати, тобою насолоджуються, не розуміючи, що ти таке. Ти не тільки потрібна, ти і є життя!" Антуан де Сент-Екзюпері
прозора чиста солодка цілюща
ВОДА – НАЙВАЖЛИВІША РЕЧОВИНА НА ЗЕМЛІ Сторiнка 1
На Землі міститься 1 500 000 000 км³ води або 1 500 000 000 000 000 000 тонн!!!
Властивості води Сторiнка 2
Твердий стан рідкий стан газоподібний стан вода лід пара
Молекула води
Ящірка василіск водомірки
Василіск біжить по воді
Гекон стоїть на воді
КРУГООБІГ ВОДИ В ПРИРОДІ Сторiнка 3
Кругообіг води в природі
ВОДА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ Сторiнка 4
- Людина споживає 600 т прісної води на рік. - Щодня дорослій людині лише для пиття потрібно 2-2,5 л води. - Людина на ¾ складається з води.
Сторiнка 5 Забруднення води
ЗАБРУДНЕННЯ ВОДИ ТЕПЛОВЕ ЧЕРЕЗ АТМОСФЕРУ ХІМІЧНЕ ФІЗИЧНЕ БІОЛОГІЧНЕ
ЧЕРЕПАХА ЗАБРУДНЕНА РІЧКА РИБА РОЗБИТА ПЛЯШКА ВІДКРИТА КОНСЕРВНА БАНКА ЧИСТА ВОДА ЇЖА КИСЕНЬ СІЛЬ

Сервіс створений для учнів та студентів України

У навчальному процесі школярів та студентів часто виникає потреба в якісній та інформативній презентації. Наш сервіс надає безкоштовну можливість публікувати свої презентації PowerPoint в Інтернеті. Для розміщення презентації у базі, користувачу потрібно лише авторизуватися через будь-яку соціальну мережу Рунету. Публікація Вашої презентаційної розробки у нас на сайті надасть можливість зручно поділитися нею з Вашими друзями та колегами.
Все це можливо завдяки вбудованому на сайті плеєру презентацій, який виключає пересилку файлів поштою або завантаження їх на файловий хостинг. Вам достатньо завантажити презентацію і вона автоматично опиниться у базі порталу у вигляді посилань на скачування та плеєр . Вам залишиться лише поділитись посиланням з друзями або опублікувати його в соціальній мережі. Ваші друзі зможуть подивитись презентацію за допомогою будь-якого пристрою, навіть не маючи програми PowerPoint.