X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT
Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вода"

ВОДА- джерело життя"Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе не описати, тобою насопрозорацілющасолодкачистаВОДА – НАЙВАЖЛИВІША РЕЧОВИНА НА ЗЕМЛІНа Землі міститься 1 500 000 000 км³ водиабо 1 500 000 000 000 000 000 тонн!!!Сторiнка 2Властивості водиТвердий станМолекула водиЯщірка василіскВасиліск біжить по водіГекон стоїть на водіСторiнка 3КРУГООБІГ ВОДИ В ПРИРОДІКругообіг води в природіКРУГООБІГ ВОДИ В ПРИРОДІ- Людина споживає 600 т прісної води на рік.- Щодня дорослій людині лише для питСторiнка 5Забруднення водиЗАБРУДНЕННЯ ВОДИЧЕРЕПАХА
1 / 24
  • Play
ВОДА- джерело життя
"Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе не описати, тобою насолоджуються, не розуміючи, що ти таке. Ти не тільки потрібна, ти і є життя!" Антуан де Сент-Екзюпері
прозорацілющасолодкачиста
ВОДА – НАЙВАЖЛИВІША РЕЧОВИНА НА ЗЕМЛІ
На Землі міститься 1 500 000 000 км³ водиабо 1 500 000 000 000 000 000 тонн!!!
Сторiнка 2Властивості води
Твердий стан
Молекула води
Ящірка василіск
Василіск біжить по воді
Гекон стоїть на воді
Сторiнка 3КРУГООБІГ ВОДИ В ПРИРОДІ
Кругообіг води в природі
КРУГООБІГ ВОДИ В ПРИРОДІ
- Людина споживає 600 т прісної води на рік.- Щодня дорослій людині лише для пиття потрібно 2-2,5 л води.- Людина на ¾ складається з води.
Сторiнка 5Забруднення води
ЗАБРУДНЕННЯ ВОДИ
ЧЕРЕПАХА

Сервіс створений для учнів та студентів України

У навчальному процесі школярів та студентів часто виникає потреба в якісній та інформативній презентації. Наш сервіс надає безкоштовну можливість публікувати свої презентації PowerPoint в Інтернеті. Для розміщення презентації у базі, користувачу потрібно лише авторизуватися через будь-яку соціальну мережу Рунету. Публікація Вашої презентаційної розробки у нас на сайті надасть можливість зручно поділитися нею з Вашими друзями та колегами.
Все це можливо завдяки вбудованому на сайті плеєру презентацій, який виключає пересилку файлів поштою або завантаження їх на файловий хостинг. Вам достатньо завантажити презентацію і вона автоматично опиниться у базі порталу у вигляді посилань на скачування та плеєр . Вам залишиться лише поділитись посиланням з друзями або опублікувати його в соціальній мережі. Ваші друзі зможуть подивитись презентацію за допомогою будь-якого пристрою, навіть не маючи програми PowerPoint.