X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Природні парки Великої Британії"

Завантажити презентацію

"Природні парки Великої Британії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природні парки Великої Британії виконала учениця 11-Б класу Горностай Карина

Слайд 2

Англія вважається батьківщиною європейського пейзажного стилю у парковій культурі, що підкреслює красу природи. Англійські парки характеризуються природністю у розташуванні елементів, плавністю ліній.

Слайд 3

Слайд 4

Стиль англійського парку походить з XVIII ст. — часу Просвітництва, коли основною була ідея «природної людини у природному середовищі». В англійському парку відсутні прямі лінії та осі симетрії. Першорядне значення мають композиції з дерев та кущів і те, як співвідносяться світло і тінь.

Слайд 5

У сучасній Великій Британії існує безліч ботанічних садів, відкритих для всіх охочих, а створення газонів є своєрідною національною пристрастю. Ботанічний сад “Едем” Наприклад, найдавніші газони Оксфордського та Кембриджського університетів підтримуються в ідеальному стані вже протягом кількох сотень років.

Слайд 6

Майстри англійського парку відводили важливе місце елементу непередбачуваності та сюрпризу. Відвідувачі парку рідко могли передбачити, що їх чекає за черговим поворотом алеї.

Слайд 7

Найвідоміші парки Великої Британії Нью-Форест

Слайд 8

Нью-Форест - це національний парк на півдні Англії, розташований в графствах Гемпшир і Вілтшир. Парк несе в собі дух вікторіанської Англії.

Слайд 9

Ексмур

Слайд 10

Будучи частиною Королівських лісів, відомий з 1818 року. Тут, в одному з небагатьох уцілілих в Англії лісів, виростають 900 видів трав, квітів та кущів і водяться дикі поні. Національний природний парк на півдні Великобританії,розташований на території двох графств Англії - Сомерсет і Девон.

Слайд 11

Ексмур славиться найбільшим в Англії поголів'ям королівських оленів. На скелях гніздяться зграї морських птахів.

Слайд 12

Велика частина натурних зйомок фільму «Гаррі Поттер і Кубок Вогню» була зроблена в Ексмурі.

Слайд 13

Дартмур

Слайд 14

Дартмурський національний парк на південному заході Англії - найпівденніший в Британії. 368 кв. миль вересових пусток, боліт і лісистих долин із багатим тваринним світом і численними стародавніми руїнами.

Слайд 15

За словами Артура Конан-Дойля, тут постійно стоять тумани та ідуть дощі. Саме в Дартмурі відбуваються події його відомого детективу “Собака Баскервілів”.

Слайд 16

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія