X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Озера їх типи, лимани, особливості гідрологічного режиму

Завантажити презентацію

Озера їх типи, лимани, особливості гідрологічного режиму

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА УРОКУ Озера, лимани та ставки

Слайд 2

МЕТА УРОКУ: - вивчити географічне положення озер України, їх походження, гідрографічні властивості; - формувати вміння роботи з атласом та підручником; - виховувати любов до природи своєї Батьківщини .

Слайд 3

ПОХОДЖЕННЯ ОЗЕР: В Україні є різні за походженням озера. До карстових озер належать – Шацькі озера, до льодовикових – оз. Несамовите, Бребенескул, до вулканічних - оз. Синє, оз. Липовецьке; до загатних – оз. Синевир; до заплавних – Кагул, Ялпуг тощо.

Слайд 4

ОЗЕРО СВІТЯЗЬ Озеро Світязь чимось схоже на море. Воно має у довжину 9,3 и ширину 4,8 кілометра. Площа озера — 2750 гектарів. Наибільша глибина — 58,4 метри, а середня — 6,9 метра. У вітряну погоду хвилі тут досягають півтораметрової висоти. Озеро Світязь за походженням належить до карстових озер.

Слайд 5

ОЗЕРО СИНЕВИР Біля підніжжя гори «Озерна» , на висоті 989 м. над рівнем моря розташоване озеро Синевир . Воно утворилось у післяльодовиковому періоді, внаслідок перекриття річкової долини зсувами. Заглиблення заповнилось водою з трьох струмків.. Площа озера 4-5 га, середня глибина 8-10 м., а наибільша 22 м. Синь водного дзеркала, острівок-зіниця, пухнасті ялиці- вії - усе це послуговало появі іншої назви - "Морське око". У холодній прозорій воді водиться форель: озерна, струмкова і райдужна.