X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Характеристика Індії"

Завантажити презентацію

"Характеристика Індії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Характеристика Індії Виконав учень школи №3 Кравчук Олексій

Слайд 2

Основна характеристика Площа країни: 3 млн. 288 тис. км2 Чисельність населення: 1мільярд 10 мільйонів чоловік Столиця: м. Делі Форма правління: республіка АТУ: федерація Індія - одна з найдавніших держав світу. В минулому була колонією Великобританії, після Другої Світової війни домоглася незалежності.

Слайд 3

Державні символи Індії Флаг Індії Герб Індії

Слайд 4

Індія розташована на півострові Індостан, омивається водами Індійського океану, Аравійського моря і Бенгальської затоки.

Слайд 5

Економіко-географічне положення Від Китаю відділяється гірською країною Гімалаї. Уздовж підніжжя Гімалаїв по низовини тече велика ріка Ганг. Її вважають священною рікою Індії. З відкриттям європейцями морських шляхів до Індії почалася епоха Великих географічних відкриттів. Через Індію проходять світові морські торговельні шляхи з Середземного моря в Індійський океан, а також вона знаходиться на півдорозі між Близьким і Далеким Сходом.

Слайд 6

Природні умови та ресурси Живописна і різноманітна природа Індії. тут і найвищі вершини світу Гімалаї, і Індо- Гангская низовина, і плоскогір'я Декан.