X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Галузева структура паливної промисловості

Завантажити презентацію

Галузева структура паливної промисловості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПАЛИВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ Вчитель географії Смілянської ЗОШ №11 Стороженко Є.С.

Слайд 2

СТРУКТУРА ПАЛИВНО – ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ 1. ПАЛИВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ: вугільна; Газова; Нафтова; Торфова; Сланцева;

Слайд 3

Частка паливної промисловості в загальному обсязі промислового виробництва України у 1990 році становила 5,9 %, у 2000 р. — 10,1 %. Підвищення частки паливної промисловості було пов'язане передусім з тим, що спад виробництва в ній був нижчий, ніж в інших галузях промисловості. За підсумками 2008 року, в Україні вартість видобутих паливно-енергетичних корисних копалин становить близько 4 % усього промислового виробництва, а виробництво коксу і продуктів нафтопереробки — ще близько 8 %. Однак Україна не забезпечує власні потреби у паливно-енергетичних ресурсах, а тому змушена значні обсяги нафти і газу імпортувати.

Слайд 4

Основою паливної промисловості України є вугілля. Донбасі з кінця XVIII ст. З 1890-х років почалася промислова розробка нафтових родовищ Передкарпаття. На початку XX ст. відкриті газові родовища в цьому ж районі, а в 1929 р. прокладено перший магістральний газопровід Дашава — Львів. Шахти та нафтогазові промисли України зазнали значних руйнувань у роки Першої та Другої світових воєн.

Слайд 5

ЛЬВІВСЬКО – ВОЛИНСЬКИЙ БАСЕЙН У повоєнний період видобуток палива почався у Львівсько-Волинському вугільному басейні, Дніпровсько-донецькому та Причорноморському нафтогазоносних басейнах. Обсяги видобутку всіх основних видів палива помітно зростали і становили у 1975 році: вугілля — понад 216 млн т, газу — близько 69 млрд м3, а нафти — близько 13 млн т. З 1970-х років у нашій країні обсяги видобутку практично всіх видів палива знижувалися. Це передусім пов'язано з тим, що їх запаси вичерпувалися.