X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Застосування в техніці явищ електризації і взаємодії наелектризованих тіл

Завантажити презентацію

Застосування в техніці явищ електризації і взаємодії наелектризованих тіл

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виготовлення наждачного паперу Метод електростатичного фарбування металевих виробів. Очищення повітря від пилу і легких часток. Застосування в техніці явищ електризації і взаємодії наелектризованих тіл.

Слайд 2

Принцип покриття наждачним порошком паперу і отримання штучних ворсистих матеріалів можна пояснити на досвіді. Виготовлення наждачного паперу.

Слайд 3

Диски від розсувного конденсатора сполучають з кондукторами электрофорної машини. На нижній диск насипають пісок або вузькі смужки кольорового паперу. Поверхню верхнього диска змащують клеєм. Привівши в дію электрофорную машину, заряджають диски. При цьому шматочки паперу або пісок, що знаходяться на нижньому диску, отримавши однойменний з ним заряд, під дією сил електричного поля притягуються до верхнього диска і осідають на ньому.

Слайд 4

Для досвіду використовують пульверизатор. Якщо нагнітати за допомогою груші повітря, підфарбована рідина, що знаходиться в пульверизаторі, піднімається вгору по трубі, розпилюючись в повітрі, потрапляє на екран. Якщо збоку від струменя розташувати екран і подавати на нього позитивний заряд, крапельки барвника притягуються до цього екрану, забарвлюючи його. Метод електростатичного фарбування металевих виробів.

Слайд 5

Якщо тепер на металеву трубку пульверизатора подати негативний заряд, з'єднавши її з іншим кондуктором электрофорной машини, можна помітити, що крапельки барвника стають дрібнішими і лягають на екран, що імітує забарвлювану деталь, рівним шаром. Екран-деталь виготовляють з матеріалу, що проводить. Щоб поліпшити видимість досвіду, згори на екран наклеюють аркуш білого паперу. Цей метод дає економію барвників до 70% в порівнянні із звичайним методом забарвлення і прискорює приблизно в три рази процес покриття виробу, оскільки одна людина за пультом електропульверизатора замінює декілька робітників з кистями, крім того, можна майже одночасно покривати увесь виріб незалежно від габаритів.

Слайд 6

Оскільки частки пилу здатні електризуватися, то для їх видалення часто застосовують фільтр, усередині яких знаходиться елек