X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сонячна енергетика

Завантажити презентацію

Сонячна енергетика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сонячна енергетика

Слайд 2

Сонячна енергетика — це використання сонячної енергії для отримання енергії в будь-якому зручному для її використання вигляді. Сонячна енергетика використовує  поновлю-ване джерело енергії і в перспективі може стати екологічно чистою, тобто такою, що не виробляє шкідливих відходів.

Слайд 3

Енергія сонця      За допомогою системи  сонячних колекторів Ви можете значно скоротити витрати енергії на гаряче водопостачання й опалення. Крім того, при використанні цієї системи Ви сприяєте зниженню викидів СО2 в атмосферу.  

Слайд 4

Способи отримання електрики і тепла з сонячного випромінювання Отримання електроенергії за допомогою фотоелементів; Геліотермальна енергетика — нагрівання поверхні, що поглинає сонячні промені і подальший розподіл і використання тепла; «Сонячне вітрило» може в безповітряному просторі перетворювати сонячні промені в кінетичну енергію; Термоповітряні електростанції; Сонячні аеростатні електростанції. Сонячне вітрило

Слайд 5

Переваги сонячної енергетики Зниження витрат на гаряче водопостачання і опалювання, Економія органічних видів палива (мазуту, нафти, газу), Скорочення викидів двоокису вуглецю, Підвищення якості і ринкової вартості об'єктів нерухомості. Загальнодоступність і невичерпність джерела. Теоретично, повна безпека для навколишнього середовища.

Слайд 6

Потенціал сонячної енергії України

Слайд 7

Напрями Існують два напрями конверсії сонячної енергії в технологічну: термічний (принцип бере за основу давню ідею Архімеда — концентрацію сонячних променів відбиванням їх з великої поверхні дзеркал на малу робочу поверхню); фотоелектричний (базується на властивості деяких хімічних елементів безпосередньо перетворювати променисту енергію сонцяна електричну).