X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВІТРОЕНЕРГЕТИКА

Завантажити презентацію

ВІТРОЕНЕРГЕТИКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВІТРОЕНЕРГЕТИКА

Слайд 2

Одна з найпотужніших вітроелектростанцій в Україні – Донузлавська ВЕС Вітер – найдоступніше поновлюване джерело енергії

Слайд 3

Вітер Джерело вітроенергетики - сонце, так як воно є відповідальним за утворення вітру. Атмосфера землі вбирає сонячну радіацію нерівномірно через неоднородності її поверхні та різний кут падіння світла в різних широтах в різну пору року. Повітря розширюється та підіймається догори, утворюючи потоки. Там де повітря нагрівається більше ці потоки підіймаються вище та зосереджуються у зонах низького тиску, а більш холодне повітря підіймається нижче, створюючи зони високого тиску. Різниця атмосферного тиску змушує повітря пересуватися від зони високого тиску до зони низького тиску з пропорційною швидкістю. Цей рух повітря і є тим, що ми називаємо вітром.

Слайд 4

відсутність витрат на видобуток і транспортування палива; низькі питомі трудовитрати на спорудження вітроенергетичних установок (ВЕУ) — ці витрати менші, чим для теплових і атомних електростанцій; Переваги вітроенергетики: короткі терміни введення потужностей в експлуатацію; порівняна відсутність шкідливої дії вітроустановок на довкілля (в цьому відношенні вітротехніка поступається лише геліоелектростанціям

Слайд 5

Проте, швидкість і напрямок вітру – змінюється дуже швидко і непередбачувана, що робить його менш “надійним”, ніж Сонце. Вітер – це дуже розсіяний енергоресурс. На відміну від Сонця він може “працювати” взимку і влітку, удень і вночі, на півночі і на півдні.

Слайд 6

Будова вітрогенератора Фундамент Силова шафа, що включає силові контактори й ланцюги керування Вежа Сходи Поворотний механізм Гондола Електричний генератор Система спостереження за напрямком і швидкістю вітру (анемометр) Гальмівна система Трансмісія Лопаті Система зміни кута атаки Ковпак ротора.

Слайд 7

Вітрові двигуни не забруднюють навколишнє середовище, але вони дуже громіздкі і гучні. Щоб виробити з їхньою допомогою багато електроенергії, необхідні величезні простори Землі. Найкраще вони працюють там, де дмуть сильні вітри.

Слайд 8

Вітроенергетика Цей вид джерела енергії є непрямою формою сонячної енергії, і тому належить до відновлюваних джерел енергії. Використання енергії вітру є одним із найдавніших відомих способів використання енергії із навколишнього середовища, було відоме ще в давні часи.   Німеччина є світовим лідером з використання енергії вітру. Тільки за перші 6 місяців 2001 року в ФРН було збудовано 673 нові вітрові електричні установки. Загальна кількість «вітряків» у Німеччині складає понад 10 тисяч, а їх загальна сукупна потужність досягла 6900 МВт.

Слайд 9

Вітроенергетика в Україні В Україні діють сім вітроелектростанцій (ВЕС), оснащених власними вітроагрегатами. У 1998-1999 роках стали до ладу три нові ВЕС, вартість електроенергії на яких нижча, ніж на збудованих раніше. Процес будівництва української вітроенергетики почався у 1996 році, коли була запроектована Новоазовська ВЕС проектною потужністю 50 МВт. У 2000 році працювало 134 турбіни з 3500 запроектованих та закладено близько 100 фундаментів під турбіни потужністю 100 кВт кожна. Фактична потужність станції при штаті 34 працівники – 14,5 МВт. Від 2009 року вітроелектростанції в Україні отримали право на використання зеленого тарифу.

Слайд 10

людство не має права використовувати атмосферу планети для забруднення; якщо ми не розпочнемо активно діяти, то вже незабаром наблизимося до тієї межі, коли глобальну зміну клімату зупинити буде вже неможливо і життя на планеті у майбутньому буде під загрозою. ВИСНОВКИ

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія