X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про агрегатні стани речовини. Фізичні властивості тіл у різних агрегатних станах. Кристалічні та аморфні тіла.

Завантажити презентацію

Поняття про агрегатні стани речовини. Фізичні властивості тіл у різних агрегатних станах. Кристалічні та аморфні тіла.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Агрегатні стани речовини. Фізичні властивості тіл у різних агрегатних станах. Кристалічні та аморфні тіла.

Слайд 2

* сформувати уявлення про агрегатні стани речовини; * порівняти фізичні властивості тіл у різних агрегатних станах; * ознайомити з кристалічними й аморфними тілами; * розвивати логічне мислення, спостережливість. Мета:

Слайд 3

Агрегатні стани речовини. Практично будь-яка речовина залежно від фізичних умов може перебувати в трьох агрегатних станах: твердому, рідкому й газоподібному.

Слайд 4

Це цікаво знати Метали можна розплавити (перетворити на рідину). Це відбувається при температурі в сотні і навіть тисячі градусів. Для плавлення вольфраму (електричні лампи) потрібно 3000 С. Але під час роботи електричної лампи вольфрам потроху випаровується, тобто існує всередині лампи в газоподібному стані. Якщо сильно охолодити кисень або азот, з яких в основному складається повітря, можна перетворити їх на рідину і навіть на тверде тіло.

Слайд 5

Плазма – четвертий стан речовини. У плазмі електрони відірвалися від атомів і набули цілковитої волі руху. Втративши частину своїх електронів, атоми й молекули набувають позитивного електронного заряду; після цього вони називаються іонами. Плазма – це газ, що складається з позитивно й негативно заряджених частинок у таких пропорціях, що загальний заряд дорівнює нулю. Електрони, що вільно рухаються, можуть переносити електричний струм. Тому інакше говорять, що плазма – це провідний газ. В наших земних умовах стан плазми р