X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив людини на стан біосфери"

Завантажити презентацію

"Вплив людини на стан біосфери"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 11 класу Борейко Марія

Слайд 2

Середовищем проживання та життєзабезпечення людини є планетарне утворення - біосфера, яка розташовується на земній поверхні, формується, функціонує і розвивається завдяки взаємодії Сонця, Землі, Місяця . Біосфера включає атмосферу ,гідросферу і літосферу, а також живу речовину: мікроорганізми, гриби, рослинний і тваринний світ.

Слайд 3

Поняття "біосфера" (від грец. Біос - життя) запропонував у 1875 році австрійський геолог Е.Зюсс. Учення про біосферу, як особливу частину Землі, населену живими організмами створив український учений В.І.Вернадський.

Слайд 4

Прикро, але в останні сторіччя посилився негативний вплив людини на  біосферу. Вчені б'ють на сполох: ця шкода може виявитися необоротною.

Слайд 5

Знищення флори і фауни Приблизно за 300 років внаслідок людської діяльності на Землі безповоротно зникли сотні видів рослин і тварин, ще більше їх перебуває на межі зникнення.

Слайд 6

Будуючи міста і дороги, людина невпізнанно змінює великі площі землі, ґрунти, рослинний покрив і тварин, які на ньому мешкають. Через це назавжди зникають цілі екосистеми. Їх замінює цегла, асфальт і бетон. Та людина вже не може не втручатися в біосферу, а її нові втручання породжують нові проблеми.

Слайд 7

Вирубка лісів Площа лісів на нашій планеті скоротилася не менш ніж на третину. Людина вирубує ліси, звільняючи площі під рілля, пасовища, поселення та використовуючи деревину для власних потреб. І навіть нині, коли людство почало усвідомлювати катастрофічні наслідки цих процесів, площа лісів щорічно скорочується.