X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Природа і людина

Завантажити презентацію

Природа і людина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

формування в учнів екологічної культури особистості, усвідомлення себе частинкою природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство. Виховання відповідальності, взаємодопомоги та культури поведінки.

Слайд 3

Слайд 4

насамперед біологічна істота, яка наділена на відміну від інших тварин свідомістю й мовою, здатністю працювати, оцінювати навколишній світ і активно його перетворювати.

Слайд 5

Людина – це єдина істота, яка перетворює світ природи й утворює свій особистий світ. Світ людини – це світ предметів, створених її працею. Саме людина активно перетворює і свідомо змінює природу нашої планети.

Слайд 6

це весь навколишній світ, що тебе оточує: рослини, тварини, ліси, моря, гори, рівнини.

Слайд 7

органічний і неорганічний матеріальний світ, Всесвіт, у всій сукупності і зв'язках його форм, що є об'єктом людської діяльності і пізнання, основний об'єкт вивчення науки, включно з тим, що створене діяльністю людини.

Слайд 8

це сутність, що породжує усе суще і дає йому закони. На такому розумінні «природи» засновується так звана теорія «трьох природ», згідно з якою існують три природи: фізична природа, біологічна природа, соціальна природа.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11