X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як виховати любов до читання?

Завантажити презентацію

Як виховати любов до читання?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як виховати в дітей любов до читання

Слайд 2

Питання, як прищепити дитині любов до читання, хвилює багатьох батьків. Однозначної відповіді немає, хоча є ряд загальних правил і рекомендацій. Перш за все, треба розвинути власну культуру читання. Якщо весь вільний час мама дивиться серіал, а тато - спорт, і єдині книги в домі - кулінарна, журнал мод і кілька детективів, то не чекайте, що дитина виявиться книголюбом.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Читайте дітям вголос з самого раннього віку. Насолоджуйтесь читанням самі і виробіть у дітей відношення до читання як до задоволення. Нехай діти бачать, як Ви самі читаєте із задоволенням: цитуйте, смійтеся, заучувати уривки, діліться прочитаним і т.п.

Слайд 6

Частіше беріть дітей із собою в бібліотеку і вчіть їх користуватися її фондами. Показуйте, що Ви цінуєте читання: купуйте книги, даруйте їх самі і отримуйте в якості подарунків. Нехай діти самі вибирають собі книги і журнали (у бібліотеці, книжковому магазині і т.п.)

Слайд 7

Читайте дітям чарівні казки Підпишіться на журнали для дитини (на його ім'я!) з урахуванням його інтересів і захоплень. Влаштуйте з дітьми похід до бібліотеки. Запишіть в читальний зал.

Слайд 8

Нехай дитина читає кому-небудь з домашніх або своїм друзям, які ще не вміють читати. Заохочуйте читання: нагородою може бути нова книга, приналежність для малювання, квитки в театр, похід в зоопарк або музей, дозвіл подовше не лягати спати, щоб почитати. На видному місці будинку повісьте список, де буде відображено процес дитини (скільки книг прочитано і за який термін).

Слайд 9

Якщо Ви подорожуєте разом з дітьми, запропонуйте їм почитати про ті місця, куди Ви їдете (і до, і після поїздки) Під час поїздки на машині нехай діти слухають магнітофонні записи літературних творів.

Слайд 10

Грайте в настільні ігри, які передбачають читання. У будинку повинна бути дитяча бібліотека, електронна бібліотека в комп'ютері. Виділіть будинку спеціальне місце для читання (Затишний куточок з полками ..)

Слайд 11

Запропонуйте дітям до або після перегляду фільму прочитати книгу, за якою складений фільм. Збирайте книги на теми, які надихнуть дітей ще що - то прочитати про це (наприклад, книги про динозаврів, космічні пригоди). Розгадуйте з дітьми кросворди і даруйте їх ім. Нехай у домі будуть журнали, збірники оповідань для дітей і дорослих, газети.

Слайд 12

Заохочуйте читання дітей вголос, коли це можливо, щоб розвинути їх навик в читанні і впевненість в собі. Заохочуйте дружбу з дітьми, які люблять читати. Заохочуйте читання будь-яких матеріалів періодичної преси: навіть гороскопів, листів до видавця, коміксів, образів телесеріалів.

Слайд 13

Дітям краще читати короткі розповіді, а не великі твори: тоді у них з'явиться відчуття закінченості і задоволення. Заохочуйте написання дітьми власних п'єс або інших творів. Влаштовуйте вечори, присвячені улюбленим книгам.

Слайд 14

З кожним роком дорослішання дитини правильно визначайте йому коло читання (радьтеся з учителем). Знайте самі й розкажіть дітям про свята, присвячених книзі.

Слайд 15

Залучайте до спільного читання книг бабусь і дідусів. Їм, напевно, буде приємно!

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання