X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Серцево-судинні захворювання

Завантажити презентацію

Серцево-судинні захворювання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Серцево-судинні захворювання Тонкушиної Катерини 11-Ф клас

Слайд 2

До серцево-судинної системи відносяться: *серце *капіляри *артерії *вени *кров

Слайд 3

Серцево-судинна система забезпечує обмін речовин в організмі. Вона переносить кисень, який зв'язується з гемоглобіном в легенях, гормони, медіатори, виводить продукти обміну — вуглекислий газ, водні розчини азотистих шлаків через нирки. Тому ця система дуже важлива для нашого організму.

Слайд 4

Серцеві хвороби — це цілий ряд різних захворювань які вражають серце та серцево-судинну систему.

Слайд 5

ПРИЧИНИ *Підвищений артеріальний тиск; *Порушення ліпідного обміну; *Надлишкова маса тіла; *Нездоровий спосіб життя: А)Тютюнопаління; Б)Нераціональне харчування; В)Зловживання алкоголем; Г)Недостатня фізична активність. *Шкідливі фактори: А)Психоемоційні перевантаження; Б)Шкідливе довкілля на виробництві та в побуті.

Слайд 6

Хвороби Атеросклероз Інфаркт міокарда Аритмії серця Ішемічна хвороба серця Гіпертонічна хвороба

Слайд 7

Атеросклеро з — хронічне захворювання, що уражає переважно великі артеріальні судини; здебільшого спостерігається у людей похилого віку. Атеросклероз характеризується ущільненням артеріальної стінки за рахунок розростання сполучної тканини через відкладення жовтої жирової речовини на поверхні стінок артерій, утворенням «атеросклеротичних бляшок». Потік крові зменшується і збільшується кров'яний тиск, що може привести до інфаркту, інсульту та деяких інших захворювань у середньому і літньому віці.