X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Наркотичні речовини"

Завантажити презентацію

"Наркотичні речовини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала учениця 7(11)-В класу Юрків Ольга Наркотичні речовини

Слайд 2

Визначення терміну Наркотик (від грец. narkoticos — той, що призводить до заціпеніння, одурманюючий) — дуже різні по відношенню до обміну речовин субстанції природних чи штучних речовин, здатні викликати і фізичну залежність, внаслідок заміщення однієї з речовин-учасників природного метаболізму, і — психічну. Впливаючи на нервові центри головного мозку, наркотик може створювати підняття настрою, чи надмірну сонливість, хворобливу, незвичайну веселість — ейфорію, а іноді й порушення свідомості.

Слайд 3

Наркотична речовина Термін «наркотична речовина» включає три критерії: медичний (речовина повинна справляти специфічну дію на ЦНС (стимулюючу, седативну, галюциногенну та ін.), яка і є безпосередньою причиною її немедикаментозного застосування.) соціальний (немедикаментозне вживання даного засобу набуває таких масштабів, які становлять серйозну суспільну небезпеку). юридичний (вимагає, аби відповідна речовина була законодавчо внесена до списку наркотиків.)

Слайд 4

Наркотичні препарати До наркотичних препаратів відносяться: найнебезпечніші: героїн, морфій, опіум і інші наркотики; амфетаміни типу метедріна та метамфетаміна що вводяться як ін'єкція; менш небезпечні: кодеїн; стимулятори амфетамінового типу: бензедрин і барбітурати; найменш небезпечні: канабіс; препарати амфетамінового типу пониженої активності, ЛСД. Синтезовані препарати, наприклад екстезі, зазвичай є модифікаціями молекули амфетаміна, змінюваної, щоб обійти закон, а також для отримання додаткових ефектів, і можуть бути в багато разів сильнішими і небезпечними. Крек, форма кокаїну, був створений виробниками наркотиків на початку 1980-х.

Слайд 5

Історія наркотиків Більшість сучасних наркотиків виготовляється хімічним способом — кокаїн, героїн, ЛСД, амфетаміни — мають рослинне походження, традиції, застосування, вживання яких на Сході сягає тисячі років. Європейська цивілізація стала по-новому відкривати для себе ці речовини