X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Коти

Завантажити презентацію

Коти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Про котів»

Слайд 2

Кішка - красиве, елегантне, дивно кмітливе створення з яскравою індивідуальністю. Найдавніше археологічне свідоцтво одомашнення кішки було виявлено на Кіпрі, де в ході археологічних розкопок було знайдено спільне поховання людини і кішки, яке датується 7500 роком до н. е

Слайд 3

Интересные факты о кошках Падаюча кішка завжди діє однаково. Спочатку вирівнюється спина, потім ноги, а в кінці вигинається спина, щоб пом'якшити приземлення.

Слайд 4

Кішки ніколи не нявкають один з одним. Це звук спеціально для людей.

Слайд 5

Котяче вухо повертається на 180 градусів. У кожному вусі у кішки 32 мускула, щоб управляти вухом вони використовують дванадцять або більше м'язів.

Слайд 6

Середній термін життя домашньої кішки - 15-20 років, у той час як для диких - від 3 до 5 років

Слайд 7

Якщо кішка біля Вас, і її хвіст тремтить - це найбільше відчуття любові, яке вона може виразити.

Слайд 8

Коли хвіст починає опускатися, значить, настрій змінився - можна відійти, вона не образиться.

Слайд 9

Кішки бачать в напівтемряві набагато краще, ніж людина. Зіниці кішки-при яскравому світлі вузькі, точно щілинки. А з настанням темряви - розширюються.

Слайд 10

ПОРОДИ . Домашня кішка - законна спадкоємиця перших кішок, приручених древніми єгиптянами ..   Деякі вчені висловлюють твердження, що не людина приручила кішку, а кішка "приручила" до себе людину.

Слайд 11

Кішка: крупна, важка, з суворим, наче трохи з-під брів поглядом, незалежна, але любляча свого господаря. Сибіряки - одні з найбільш кмітливих, легко яких навчають, що відрізняються вірністю саме до господаря, а не до будинку.

Слайд 12

Персидська Кішки доброзичливі, товариські, а також безмежно віддані своїй господарям. Частіше вони веселі і грайливі, прекрасно ладнають з людьми, з іншими тваринами.

Слайд 13

Сіамські. Своєю назвою зобов'язані вони території проживання, а саме державі Таїланд, раніше називався Сіам. Кішечки володіють яскравим і досить унікальним характером. Тварини ласкаві, добрі і дуже довірливі. У сіамських кішок псується характер в результаті неуваги до них господарів.

Слайд 14

Сфінкс. Це доброзичливі та грайливі кішки, які позбавлені агресивності. Дуже люблять суспільство людей. Швидко знаходять спільну мову з іншими домашніми тваринами. Донський сфінкс - це порода, з повним або ж частковим відсутністю шерсті.

Слайд 15

Правильно вихована кішка не завдає хазяїну неприємних клопотів, а у важкі хвилини життя допоможе зняти нервову напругу, позбавить від стресу, відверне від сумних думок і повсякденних турбот.

Слайд 16

Кішки дуже охайні вилизують шерсть так ретельно, що, здається, що не пропустять жодного волоска.

Слайд 17

У кішки з'являється потомство. Крихітні кошенята. Вони здаються таким беззахисними.

Слайд 18

Через 5-6 днів кошенята стають набагато активніше. Сплять вони вже не стільки, як у перші дні життя, набагато менше. Повзають в своєму кошику, намагаються навіть муркотіти.

Слайд 19

Кошенята помітно підростають. Грають один з одним, борються, але невміло. Здаються незграбними і безпорадними

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія