X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Губки і Кишковопорожнинні

Завантажити презентацію

Губки і Кишковопорожнинні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найпростіші багатоклітинні тварини: Губки і Кишковопорожнинні.

Слайд 2

Губки і кишковопорожнинні Які тварини належать до багатоклітинних? Звичайно ті, що складаються з багатьох клітин. Але тоді якими вважати колоніальних найпростіших, наприклад вольвокс? Адже його колонії включають по декілька тисяч клітин. Проте вольвокс ще не можна віднести до багатоклітинних тварин. Багатоклітинний організм простої будови – це не скупчення багатьох клітин, а єдине ціле, що складається з різних за будовою клітин, які виконують свої особливі функції.

Слайд 3

Тип Губки У світовій фауні відомо до 5 тисяч видів тварин цього типу. Губки живуть тільки у водному середовищі, більшість з них – у морях, деякі – на великих глибинах. У прісних водоймах налічується небагато видів.

Слайд 4

Губки Губки мають незвичайну форму тіла і абсолютно не схожі на звичних нам тварин. Деякі види губок утворюють нарости коричневого або зеленого кольору. Іноді такі нарости розростаються у вигляді густого мініатюрного кущика або бувають схожі на мішок чи келих на тонкій ніжці.

Слайд 5

Будова губки Губки – найпримітивніші з усіх багатоклітинних тварин. Для них характерний клітинний рівень організції. У тілі губок немає ні тканин, ні органів. Є два клітинних шара – зовнішній і внутрішній, які виконують ту