X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Гігієна зору"

Завантажити презентацію

"Гігієна зору"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: Учениця 9-А Коновальчук Юлія

Слайд 2

Офтальмологія - наука, що вивчає анатомію, фізіологію органа зору, захворювання, що відносяться до органу зору, а також структуру сліпоти.          Завдання офтальмології - максимальне зменшення кількості сліпих та слабозорих.          За даними ВООЗ у світі налічується 42 мільйони сліпих та слабозорих. Причому щорічно спостерігається збільшення цього показника, і приріст становить 3-6% на рік.

Слайд 3

Однією з важливих характеристик зору є гострота зору.      Гострота зору визначає граничну здатність ока розрізняти дрібні деталі в поле зору.     Гострота зору залежить від загальної освітленості, контрасту деталей зображення на певному тлі та інших причин.      Найбільш часто зустрічаються порушення зору - це короткозорість і далекозорість.      Наявність цих порушень встановлює лікар при вимірюванні гостроти зору за допомогою спеціальних таблиць.

Слайд 4

Це порушення роботи ока, яке виявляється в зниженні чіткості зору вдалину. Короткозорість Короткозорість

Слайд 5

У короткозорих очах зображення фокусується перед сітківкою.

Слайд 6

Поблизу Вдалині Короткозорим людям важко дається бачити номери маршрутів громадського транспорту, прочитати дорожні знаки, а також розрізняти інші предмети на відстані.      При цьому, короткозорі можуть добре бачити на близькій відстані.

Слайд 7

- Надмірна зорова робота на близькій відстані від предмета (без відпочинку для очей і при поганому освітленні); - Спадкова схильність, що виражається в особливостях будови очного яблука та обміну речовин у ньому; - Ослаблена склера, яка не робить належного опору надмірного росту очі; - Недостатньо розвинена акомодаційна м'яз ока, яка відповідає за "настрій" кришталика на різні відстані; - Перенапруження ослабленою м'язи.