X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Антропогенез або Еволюція

Завантажити презентацію

Антропогенез або Еволюція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Антропогенез (від грец. аnthropos – людина та genesis – походження) процес формування фізичного типу людини, розвитку її свідомості, мислення, трудової діяльності, мови та розвиток суспільства.

Слайд 3

Стадії антропогенезу: Протоантропи. Архантропи. Палеоантропи. Неоантропи

Слайд 4

Протоантропи Австралопітеки жили на рівнинах, пересувались пере- важно на задніх кінцівках, як знаряддя використовували усілякі природні предмети, а інколи виготовляли примітивні ріжучі та рубаючі знаряддя з гальки. З цього періоду починається формування Людини умілої – Homo habilis.

Слайд 5

Австралопітеки

Слайд 6

Архантропи Перехідні форми від людино- подібних мавп до людини. Це пітекантропи, синантропи, гейдельберзька людина. Вони виготовляли із каміння примітивні знаряддя праці: скребки, зубила, списи… Користувались вогнем та жили первісним стадом.

Слайд 7

Архантропи

Слайд 8

Палеоантропи Неандертальці – давні люди. Користувались кам’яним та кістяним знаряддям. Одягались у шкури. Жили групами. Спілкувались за допомогою жестів і зачаткової членороздільної мови.