X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життя і творчість Бетховена"

Завантажити презентацію

"Життя і творчість Бетховена"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

5 Життя і творчість Бетховена

Слайд 2

Великий німецький композитор, диригент і піаніст, Найяскравіший представник Віденської класичної композиторської школи Людвіг ван Бетховен (1770 - 1827)

Слайд 3

Бетховен народився     в Бонні     в грудні     1770 року. Будинок - музей в Бонні.

Слайд 4

Дитинство Після смерті діда матеріальне становище сім'ї погіршилося. У дванадцять років він вже працював помічником придворного органіста. Людвігу довелося рано кинути школу, але він вивчив латину, вивчав італійську та французьку, багато читав. Серед улюблених письменників Бетховена - давньогрецькі автори Гомер і Плутарх, англійський драматург Шекспір , німецькі поети Гете і Шиллер.

Слайд 5

Бетховен почав складати музику, але не поспішав друкувати свої твори. Багато чого написане в Бонні згодом було їм перероблено. З юнацьких творів композитора відомі три дитячі сонати і кілька пісень. Пісня – Бабак.

Слайд 6

Уже в перші роки життя у Відні Бетховен завоював славу піаніста - віртуоза. Його гра вразила слухачів.      Твори Бетховена почали широко видаватися     і користуватися успіхом. Молоді роки провів у Відні Бетховен в 30 років

Слайд 7

Бетховен складає Шосту («Пасторальну») симфонію.