X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПОДОРОЖ У ВСЕСВІТ

Завантажити презентацію

ПОДОРОЖ У ВСЕСВІТ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Чи існує життя, подібне Земному, у Всесвіті? Поміркуй, які умови потрібні для цього?

Слайд 3

Яке гарне небо! Як мерехтять зорі! От би здійснити подорож у Всесвіт! - Привіт! Я можу вам допомогти! - А що вам потрібно для життя? - Повітря, щоб дихати. Світло, тепло та вода… - А навіщо вам для життя вода? Може обійдетесь без неї? - А чи зможемо ми там існувати без потрібних нам умов?

Слайд 4

Поділіться на групи та проведіть дослідження. ДІЗНАЙТЕСЬ: Чи можна принести воду в решеті? Склади з товаришами ЗВІТ: у якому стані зустрічається вода у природі? Перший крок зроблено. Йдемо далі? Дізнайтесь, чи є спільні властивості у води з іншими тілами? ПРОВЕДІТЬ ДОСЛІДИ, ЗРОБІТЬ ВИСНОВКИ.

Слайд 5

Налийте воду у склянки різної форми. Яку форму має вода?

Слайд 6

У склянку з чистою водою покладіть кольоровий ґудзик, намистину або посадіть маленьку рибку. Що ви дізнались про колір води?

Слайд 7

У різні склянки налийте каву, молоко, бензин, воду. Порівняй їх за різними ознаками. ЗРОБИ ВИСНОВКИ .

Слайд 8

Обговоріть це питання з товаришами. Дослідіть на прикладах життя людей, тварин, рослин. Дослідіть, що відбудеться, якщо покласти у різні склянки з водою цукор, сіль, пісок, цвях. Доведіть цінність цього відкриття.

Слайд 9

Заповніть схему: вода ? ? ? ?