X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Планета Сатурн

Завантажити презентацію

Планета Сатурн

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: Учениця 11 класу Ленчовська Христина Перевірив: Вчитель астрономії Воробйов В.І.

Слайд 2

Першим описав планету: Галілей. Дата: 1610 року, навіть сформулював теорію кілець. Кільця Сатурна складаються з льоду, каменів, пилу та інших міжзоряних утворень.

Слайд 3

Орбіта: 1429400000 від Сонця. Діаметр: 120 536 км.  Маса: 5.6851 × 10 ^ 26. Подібно Юпітеру, Сатурн складається приблизно на 75% з водню і на 25% з гелію зі слідами води, метану, аміаку і каменю, що відповідає складу споконвічної Сонячної Туманності, з якої була сформована Сонячна система.

Слайд 4

Сатурн названий на честь давньоримського бога. Її оточують яскраві кільця, ширина яких десятки тисяч кілометрів. Товщина - не більше одного кілометра. Кільця утворені різними частками, камінням, брилами різних розмірів, покритими льодом, снігом та інеєм. t - 170 C.• Супутники - 33 (Титан).

Слайд 5

У невеликий телескоп видно два кільця, розділені темної щілиною. Насправді кілець сім. Всі вони обертаються навколо планети. Вчені довели шляхом розрахунків, що кільця не суцільні, а складаються з безлічі окремих частинок, що мають структуру метеоритів, розмірами від декількох сантиметрів до одного-двох метрів, а також пилу.

Слайд 6

По відношенню до планети кільця завжди розташовані в площині екватора. Але через кожні 14,7 року кільця бувають повернені до Землі ребром, тому в телескоп не видно: тільки їхнє тіло тонкою вузькою смужкою перекреслює диск планети. Планета, так само як і Юпітер, сплющена біля полюсів, так як дуже швидко обертається навколо своєї осі (з періодом всього в 10ч15 ').

Слайд 7

Газоподібна структура Сатурна. Як і Юпіт