X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Метеори

Завантажити презентацію

Метеори

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконав учень 11-Б класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Серебринський В.Ф. 2011 Найбільші метеоритні кратери

Слайд 2

Метеори т (від грец. μετέωρος, «підвішений у повітрі») — тверде тіло небесного походження, що впало на поверхню Землі з космосу. Більшість знайдених метеоритів мають вагу від декількох грамів до декількох кілограмів. Найбільший зі знайдених метеоритів — Гоба, маса якого за оцінками досягала майже 60 тонн.

Слайд 3

Метеорит Гоба Найбільшим з метеоритів, знайдених на поверхні Землі, є Гоба. Він був виявлений в 1920 році в Намібії (Африка) поблизу селища Гоба-Уест. Це величезний моноліт із заліза з домішкою нікелю, що становить 3 метра в довжину і 2,5 метра завширшки. Вага його - близько 60 тонн.

Слайд 4

Іллінецький метеорит найбільший у Європі Метеорит від тертя об атмосферу розігрівся до температури плавлення і після удару об земну кору вибухнув. Вивільнену при цьому енергію, як стверджується у деяких публікаціях, можна порівняти з вибухом 120-мегатонної бомби. Температура сягала 4-5 тис. градусів. Місце зіткнення остигало роками. Центр удару відбувся приблизно між сучасними селами Лугове, Іваньки, Жорнище, Вернянка, які розміщені на стику Іллінецького і Липовецького районів. Спеціалісти виявили 9 так званих малих кратерів, а дрібні уламки від метеорита розлетілися на понад 30 км.

Слайд 5

Тунгуський метеорит В червні 1908 р., відбулася подія, яка могла круто змінити історію нашої цивілізації. В атмосферу Землі на великій швидкості врізалося космічне тіло величезних розмірів. Не долетівши до поверхні Землі, воно вибухнуло в приземній атмосфері. Вибухова хвиля вивалила ліс на площі понад 2 тис. кв. км. Згоріло близько 250 кв. км тайги. Запізнися космічне тіло, що одержало назву Тунгуського метеорита, на п'ять годин (на мить за космічними масштабами), вибух відбувся б над Санкт-Петербургом – столицею Російської імперії. Загинули б близько 2 млн. чоловік.

Слайд 6

Слайд 7

Кратер Санбері Санбері –