X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рівняння з двома змінними та його розв’язок

Завантажити презентацію

Рівняння з двома змінними та його розв’язок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Навчити учнів розпізнавати рівняння із двома змінними; ввести поняття лінійного рівняння та його розв’язання; розвивати логічне мислення та пам’ять; розвивати цікавість учнів до математики, прагнення краще вчити предмет; здатність до творчого застосування знань і вдосконалення умінь, до забезпечення переносу знань і способів дій у нові умови; виховувати допитливість, уважність, натхнення, любов до навчання та вміння працювати разом.

Слайд 3

Ви вже вмієте розв’язувати лінійні рівняння з однією змінною та рівняння, що зводяться до лінійних. Нагадаємо, що лінійне рівняння з однією змінною – це рівняння виду ах=b, де а і b – деякі числа, а х – змінна.

Слайд 4

Наприклад: 2,5·х =5; 2,5 х=0; 5·x=10 2х=0,4 4х=8; 2 х=1;

Слайд 5

Проте є задачі, розв’язання яких приводить до рівнянь з двома змінними Задача 1 На 22 грн. купили кілька книжок по 5 грн. і кілька географічних карт по 3 грн. Скільки окремо книжок і географічних карт купили?

Слайд 6

Розв’язання Нехай купили х книжок та у географічних карт. Тоді за книжки заплатили 5х грн., а за географічні карти – 3у грн. За умовою задачі складемо рівняння: 5х +3у=22 Це – рівняння з двома змінними.

Слайд 7

План Означення лінійного рівняння з двома змінними. Приклади. Рівняння першого степеня. Приклади. Розв’язки рівняння з двома змінними. Як знайти пару чисел, яка є розв’язком лінійного рівняння з двома змінними? Приклади. Рівносильні рівняння. Властивості рівнянь із двома змінними.