X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок-подорож за романом В. Скотта « Айвенго»

Завантажити презентацію

Урок-подорож за романом В. Скотта « Айвенго»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок-подорож за романом В. Скотта « Айвенго» Иллюстрации т.д. слайда.

Слайд 2

Мета уроку: 1.Перевірити, як учні засвоїли текст роману; 2.заслухати роботи учнівських груп; 3.розвивати навички робити висновки та повۥязувати із сьогоденням. Иллюстрации т.д. слайда.

Слайд 3

Шотландія Які видатні письменники прославили цю країну?

Слайд 4

В. Скотт-одна з легенд шотландского народу. 1771, 26, 1819,-… Чисте світло лицарства вчить нас не боятися нічого, окрім ганьби.                                                                                                                                  В. Скотт

Слайд 5

Зупинка “ Історична”

Слайд 6

Завдання Доведіть, що роман “ Айвенго” є історичним. Складіть памۥятку “ Як писати історичні твори”

Слайд 7

Зупинка “ Дослідницька” Прослухати баладу Володимира Висоцького, написану до художнього фільму ″Балада про лицаря Айвенго″, що побачив світ у 1983 році. І не просто її послухати, а відшукати ключові слова, завдяки яким ми можемо уявиті визначити епоху, зображену у творі.

Слайд 8

Слайд 9

завдання Порівняйте двох лицарів, заклятих ворогів ( за романом) Складіть кодекс лицарської честі ( за романом) КОДЕКС звід законів; (моралі) норми, звичаї, комплекс правил.

Слайд 10

Зупинка “ Галерея” Навіщо нам вивчати сьогодні роман “Айвенго”?

Слайд 11

Завдання Складіть , як би міг виглядати герб Айвенго? Герб – емблема з певними символічними постатями, якою виражено історичні традиції власника і яка з покоління в поколение.

Слайд 12

Символіка квітів на гербах: червоний – «мужність», «страсть»; блакитний– «велич, краса, ясность»; зелений – «достаток, свобода, надежда»; пурпуровий – «власть»; чорний – «сум, срібло – «чистота і скромність», «благородство»; золото – «багатство, сила, вірність», «знатность». Символіка зображень на щитах: . лев – відвага, сила, гнів, великодушие; . журавель – пильність і осторожность; . лілія – розквіт і успех; . єдиноріг – непобедимость; . гриф – безстрашність і свирепость; . кішка – независимость; . вовк – злість, жадность; . кабан – бесстрашие; . півень – воинственность; . павич – хвастовство; . троянди – чистота, святость; . ключі – открытость.

Слайд 13

Зупинка “ Театральна”

Слайд 14

Складання сенкану роман “ Айвенго” Сенкан — це вірш, що складається з п’яти рядків. Слово ”сенкан” походить від французького слова ”п’ять” і позначає вірш у п’ять рядків. 1.Слово – тема( іменник ) 2. Два прикметники( означення теми) 3.Три слова – дієслова, що визначають дію, пов’язану з темою 4.Фраза з чотирьох слів (розуміння теми або ставлення до неї ) 5.Слово – висновок ( синонім до теми )

Слайд 15

Роман Історичний, цікавий Розказує, навчає, захоплює Виховує найкращі людські почуття “Айвенго”.

Слайд 16

Д/З Написати твір на тему: Герой, який мені сподобався

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література