X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пятнадцатирічний капітан

Завантажити презентацію

Пятнадцатирічний капітан

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Прославлення сили людського характеру в романі Ж. Верна “П’ятнадцятирічний капітан”. ©

Слайд 2

Епіграфи уроку В мире много сил великих, Но сильнее человека Нет в природе ничего. Софокл Людина – що цегла: обпалюючись, вона стає твердою. Б. Шоу

Слайд 3

Актуалізація опорних знань Бесіда з учнями В якій країні жив Ж. Верн? Місто, в якому народився письменник. Що вивчав Ж. Верн у Парижі? Країна, до якої хотів вирушити 11-річний Ж. Верн. Де відбуваються дії роману “Із Землі на Місяць”? Скільки романів написав Ж. Верн? Які “винаходи” письменника стали реальністю?

Слайд 4

Вітрильник “Пілігрім”

Слайд 5

Пасажири “Пілігріма”

Слайд 6

Пасажири “Пілігріма” Місіс Уелдон і Джек

Слайд 7

Пасажири “Пілігріма” Кузен Бенедикт – дослідник-ентомолог

Слайд 8

Команда “Пілігріма”

Слайд 9

Команда “Пілігріма” Кок Негоро

Слайд 10

Робота з текстом Як називалося судно, на якому пливли герої? Які пасажири були на кораблі? Що ви дізналися про екіпаж судна? Які почуття викликають у вас герої твору? Знайдіть у тексті описи зовнішності героїв і доповніть їх усними характеристиками. Місіс Уелдон, Джек – мужні, витривалі. Бенедикт – дивний дослідник-ентомолог. Дік Сенд – рішучий, відважний. Капітан Халл – справедливий, професіонал. Негоро – потайний, підлий.

Слайд 11

Аварія корабля “Вальдек”

Слайд 12

Врятовані з судна “Вальдек”

Слайд 13

Запитання та завдання Які герої з’являються на борту “Пілігріма”? Знайдіть уривки, присвячені потерпілим на судні “Вальдек”. Хто, крім людей, був на потонулому кораблі? Що дивного було в поведінці Дінго?

Слайд 14

Полювання на кита

Слайд 15

Підсумки уроку Які головні труднощі виникли на шляху героїв роману? Як поводилися герої за цих складних обставин? Як ставилися одне до одного? Чи відповідає характерам героїв вислів Б. Шоу? Поясніть свою думку?

Слайд 16

Домашнє завдання Підготувати цитати до образу Діка Сенда. Намалювати ілюстрації до твору (за бажанням).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література