X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні персонажі повісті-казки "Мауглі", втілення в них певних людських рис

Завантажити презентацію

Основні персонажі повісті-казки "Мауглі", втілення в них певних людських рис

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Домашнє завдання - .( для всього класу) Навчитися виразно читати, переказувати розділи повісті «Вранішня пісня джунглів» та «Князівський анкас». -виписати імена, характеризувати нових героїв. - .( для бажаючих) виділити головні епізоди та їх основну думку.

Слайд 3

Слайд 4

4. «Дванадцять років я водив вас на лови і з ловів, і за цей час ніхто з вас не потрапив у пастку, нікого з вас не покалічено». 5. «Краще нехай я, люблячи, наставлю йому синців, аніж він постраждає коли-небудь через своє неуцтво». 6. «Краї його піднятих крил були осяяні призахідним сонцем».

Слайд 5

7. «…Людське Дитинча моє! І його не вб’ють! Воно житиме й бігатиме в нашій Зграї, полюватиме в нашій Зграї, разом з нами». 8. «… У них немає Законів. Вони – вигнанці. У них немає навіть власної мови, і вони користуються краденими словами, які підслуховують, сидячи вгорі на гілках і підглядаючи». 9. «… останні десять днів він провів на самоті, міняючи шкіру, і тепер мав справді розкішний вигляд…».

Слайд 6

Слайд 7

Зелені, смарагдові очі Величезні ікла Страшна, мов пекло Чорна, мов смола

Слайд 8

Мав велику силу та розум Загинув після битви з рудими собаками Допоміг Мауглі здолати Шер-Хана Справедливий керівник

Слайд 9

Товаришував з молодими вовками Порушував Закони Джунглів Жорстокий, зажерливий Вважав Мауглі своєю здобиччю

Слайд 10

Сильний, мужній, гордий, досвідчений, наполегливий, відповідальний, поважає дружину, пишається Мауглі.

Слайд 11

Сильний, мужній, гордий, досвідчений, наполегливий, відповідальний, поважає дружину, пишається Мауглі. Батько - Вовк

Слайд 12

Сильна, розумна, добра, смілива. Любить Мауглі і захищає його. Несе відповідальність за людське дитинча.

Слайд 13

Мати - Вовчиця Сильна, розумна, добра, смілива. Любить Мауглі і захищає його. Несе відповідальність за людське дитинча.

Слайд 14

Мужній. Впевнений у собі, розумний керівник, хранитель Законів Джунглів у вовчій зграї, пізніше старий і самотній, але гордий.

Слайд 15

Вовк Акела Мужній. Впевнений у собі, розумний керівник, хранитель Законів Джунглів у вовчій зграї, пізніше старий і самотній, але гордий.

Слайд 16

Неповоротний, сонливий, некрасномовний. Іноді нестриманий, але дбайливий. Мудрий учитель Законів Джунглів, відданий Мауглі, його захисник, пишається успіхами свого учня.

Слайд 17

Ведмідь Балу Неповоротний, сонливий, некрасномовний. Іноді нестриманий, але дбайливий. Мудрий учитель Законів Джунглів, відданий Мауглі, його захисник, пишається успіхами свого учня.

Слайд 18

Смілива, сильна, спритна, хитра, Передбачлива, підступна, добре знає людей,лагідна до Мауглі.

Слайд 19

Пантера Багіра Смілива, сильна, спритна, хитра, Передбачлива, підступна, добре знає людей,лагідна до Мауглі.

Слайд 20

Великий, сильний, жорстокий до мавп, поблажливий до Мауглі, своєрідний тренер з фізичної підготовки, мудрий довгожитель.

Слайд 21

Пітон Каа Великий, сильний, жорстокий до мавп, поблажливий до Мауглі, своєрідний тренер з фізичної підготовки, мудрий довгожитель.

Слайд 22

Злий, жорстокий, людиноненависник, підступний егоїст, порушує Закони Джунглів, безжальний, недальновидний.

Слайд 23

Тигр Шер - Хан Злий, жорстокий, людиноненависник, підступний егоїст, порушує Закони Джунглів, безжальний, недальновидний.

Слайд 24

Хитрий, улесливий, підлий, служить тигру, розумний, нахабний, жадібний, боязкий.

Слайд 25

Шакал Табакі. Хитрий, улесливий, підлий, служить тигру, розумний, нахабний, жадібний, боязкий.

Слайд 26

ТЕОРІЯ ЛІТЕРАТУРИ Головний герой - це дійова особа чи образ, що знаходиться у центрі уваги письменника Другорядні герої - це ті персонажі, які виконують у творі допоміжну роль. Вони сприяють якомога глибшому висвітленню характеру, вчинків головного героя

Слайд 27

9 Мауглі Багіра Балу Шер-Хан

Слайд 28

Каа Табакі Каа, Акела Батько Вовк і Мати Вовчиця Чіль

Слайд 29

Ім’я Мауглі, Жабеня, Нату Вік Від 1–2 до 17 років Батьки Вовки, Мессуа Місце проживання Джунглі, село Заняття Полювання, тренування, милування природою Друзі Багіра, Балу, Каа, Акела, Сірі Брати, Хатхі Вороги Шер-Хан, Табакі, Бандер-Логи, дикі собаки, Білий Клобук Фізичний стан Сильний, здоровий, тренований, витривалий Моральні якості Сміливий, чесний, вірний, добрий, вразливий

Слайд 30

Домашнє завдання - .( для всього класу) завершити читати казку. Навчитися виразно читати, переказувати розділ «Руді собаки», «Весняний гін» характеризувати героїв та висловлювати свою думку про них. - .( для бажаючих ) Виписати Закони джунглів. Намалювати ілюстрації до твору.

Слайд 31

«Мікрофон» Продовжте речення. * Мауглі, хоч і виріс серед звірів, мав такі людські риси... * Мауглі виріс серед звірів, тому мав такі риси... * Добре, коли в тебе є...

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література