X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"ОМАР ХАЙЯМ"

Завантажити презентацію

"ОМАР ХАЙЯМ"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Автор: Варга Віталій 8-В клас Керівник: Габовда Надія Емерихівна 2012р.

Слайд 2

Дослідити життя та діяльність Омара Хайяма Дізнатися який вклад вніс в науку ОМАР ХАЙЯМ

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Трохи історії

Слайд 8

В 1074 р. Очолив найбільшу астрономічну обсерваторію в Ісфахане. В останні роки 11 ст. змінюється правитель в Ісфахані і обсерваторія закривається.

Слайд 9

На богатому історичному матеріалі дослідники довели заслуги Омара Хайяма як вченого, який зробив важливі відкриття в математиці та астрономії.

Слайд 10

Хайяму належали «Трактат о доказательствах проблем ал-джебры и ал-мукабалы». В його перших главах Хайям викладує алгебричний метод рішення квадратних рівнянь.

Слайд 11

В наступних главах він розвиває геометричний метод вирішення кубічних рівнянь.

Слайд 12

Дивлячись на те, що Омар Хайям був філософом и математиком Він бул ще і дивовижним поетом… Будь все добро мое кирпич один, в кружало Его бы я отнес в обмен на полбокала. Как завтра проживу? Продам чалму и плащ, Ведь не святая же Мария их соткала.

Слайд 13

Чтоб мудро жизнь прожить, знать надобно немало, Два важных правила запомни для начала: Ты лучше голодай, чем что попало есть, И лучше будь один, чем вместе с кем попало.

Слайд 14

Благоговейно чтят везде стихи корана, Но как читают их? Не часто и не рьяно. Тебя ж, сверкающий вдоль края кубка стих, Читают вечером, и днем, и утром рано.

Слайд 15

День завтрашний – увы! – сокрыт от наших глаз! Спеши использовать летящий в бездну час. Пей, луноликая! Как часто будет месяц Всходить на небосвод, уже не видя нас.

Слайд 16

Слайд 17

ru.wikipedia.org/wiki/ hayam.spinners.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література