X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хамелеон

Завантажити презентацію

Хамелеон

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Оповідання А. П. Чехова “Хамелеон”

Слайд 2

Актуалізація опорних знань Запитання та завдання Дайте визначення оповідання. Розкажіть про види комічного (гумор, сатира, іронія). Прочитайте визначення гумору Ф. Кривіна: “Гумор – це соломинка, яка нікого не врятує. Але коли за неї хапаєшся, робиш рухи, які допомагають триматися на воді”. Чи згодні ви з такою думкою?

Слайд 3

Виступ учнів-”біологів” Хамелеон – це тварина сімейства плазунів підряду ящірок. Може змінювати колір в залежності від оточуючого середовища. Хамелеоном у переносному значенні називають людину, яка змінює думку в залежності від обставин.

Слайд 4

Словникова робота Городовик – нижчий чин міської поліції, поліцейський службовець, що слідкує за порядком у місті. Мировий – суддя, який розглядає незначні справи, встановлює мир між сторонами, що сперечаються. Лягаві – порода мисливських собак. Хортеня – цуценя мисливської породи.

Слайд 5

Розгляньте ілюстрацію

Слайд 6

Розгляньте ілюстрацію

Слайд 7

Бесіда з учнями Де відбувається дія оповідання? В чому суть конфлікту, що лежить в основі історії? Знайдіть опис винуватця скандалу – цуценяти. Яке враження справляє на читача цей опис? Чому Хрюкін вимагає компенсації за нанесену травму?

Слайд 8

Складання схеми № 1

Слайд 9

Складання схеми № 2

Слайд 10

Закріплення вивченого Творче завдання Очумєлов в силу своїх службових обов’язків повинен був винести справедливе рішення. Чи зробив він це? Уяви, що тобі потрібно розслідувати цю справу і вияснити хто правий, а хто винуватий. Як ти будеш діяти?

Слайд 11

Підсумки уроку Сьогодні на уроці ми: прочитали оповідання “Хамелеон”; дізналися про тварин-хамелеонів; прослідкували шлях до “істини” Очумєлова; намагалися вияснить, хто з героїв правий, а хто винуватий. вчилися висловлювати власну думку.

Слайд 12

Домашнє завдання Підготуватися до читання оповідання в особах. Довести, що твір А. П. Чехова “Хамелеон” є оповіданням.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література