X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
фарбований шакал

Завантажити презентацію

фарбований шакал

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПЕРШИЙ УРОК-2020 КУЛЬТУРА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ В НОВИХ ОБСТАВИНАХ “Ми разом – і ми щасливі!” (перше осіннє яблучне рандеву)

Слайд 2

Спасибі, Боже, за усі твої дари, За кожну річ, за кожен день прожитий… Життя прекрасне, що не говори, Якщо його і цінувати, і любити… Л.Степанишена

Слайд 3

Яблунева гілка стукає у шибку, А осіннє листя падає в траву, Зустріч наша перша і розмова - близько, Перше класне коло, перше рандеву…

Слайд 4

КОРОНАЦІЯ Яблучної Пані або Яблучного пана

Слайд 5

ЯБЛУКО – це для мене…

Слайд 6

Цікаве опитування

Слайд 7

Ток-шоу «Голос класу»

Слайд 8

Яблуко 1. Живильне Навчання – річ доволі непроста, Але в знаннях – життєва мудрість золота! Досліджуй! Знай! Вивчай! І до зірок Зроби упевнений, вагомий крок!

Слайд 9

Яблуко 2. Милосердне Милосердний – милий духу, серцю милий, Я бажаю, щоб таких тільки в житті зустріли! Хай розтоплять лід в серцях людей Добрі вчинки всіх моїх дітей!

Слайд 10

Яблуко 3. Корисне Якщо змалечку курити, то чи варто в світі жити? Якщо з чипсами дружити, шлунку що тоді робити? Енергетики-напої до добра не доведуть! Спорт, повітря, фрукти, рух вам здоров’я збережуть!

Слайд 11

Яблуко 4. Людяне Ви всі рівні, думками ви вільні, І ці «булінги» - не про вас! Поважайте завжди один одного, Наймиролюбніший наш клас!

Слайд 12

Яблуко 5. Дружнє Добро роби – то добре й буде, У світі різні ж бо є люди, А толерантність – вихованості знак, Це пам’ятати має всяк!

Слайд 13

Яблуко 6. Родинне Тебе, мов паросток, тендітний і малий, Плекають із дитинства батько й мати, Тож ти запам’ятай і зрозумій, Що мусиш шану і повагу їм віддати!

Слайд 14

Яблуко 7. Рідне Якщо в людини в серці доброта І корінь людяності пророста, То шануватиме завжди своє і рідне, Тож станьте старшими для менших - гідними!

Слайд 15

Яблуко 8. Щедре У щедрої людини всього буде доволі, На все – веління Боже, на все є Божа воля: Якщо ти поділитися зумів – Повернеться тобі добро ще тисячу разів!

Слайд 16

Яблуко 9. Цілеспрямоване Мета життєва – надважлива, Бо у житті бувають спеки й зливи, Тож і упевненість, і віра в свої сили хай будуть без завад, Май стрижень, силу духу, працюй на позитивний результат!

Слайд 17

Яблуко 10. Соборне Лише коли всі разом – все ладиться у справі, Лише коли соборні, то єдність у серцях, Лише коли всі разом – то цілісна й держава, Лише коли всі разом – до перемоги шлях!

Слайд 18

Яблуко 11. Душевне Станьмо єдиним цілим – дружним класом, Бо ми щасливі й сильні, коли разом, Щоб у душі була у кожного своя «родзинка» І кожен щоб знайшов свою єдину половинку!

Слайд 19

«Ти + я = одна сім’я»

Слайд 20

Щасливі ми, бо усі разом є – Дружною класною родиною, Цінуймо все, що нам життя дає, Пишаймося своєю Україною!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література