X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джоан Роулінг

Завантажити презентацію

Джоан Роулінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джоан Роулінг “ Народження легенди”

Слайд 2

Учасник проекту : Гакало Даріна Керівник проекту : Гакало Наталія Віталіївна Мета проекту: дослідити шлях до створення англійською письменницею Дж.Роулінг серії романів про Гаррі Поттера. Знайти секрет всесвітнього успіху даного твору.

Слайд 3

Джоан Роулінг ( народилась 31 липня 1965 року) відома під псевдонімом Дж.К.Роулінг -британська письменниця більш відома,як автор серії романів про Гаррі Поттера.

Слайд 4

Книжки про Поттера отримали декілька нагород та були продані в кількості більше ніж 400 мільйонів екземплярів

Слайд 5

Вони стали підґрунтям для створення серії фільмів, яка стала найкасовішою в історії.

Слайд 6

Роулінг працювала науковим співробітником та секретарем – перекладачем “ Міжнародної амністії ” коли під час однієї з поїздок на потязі з Манчестера до Лондона в 1990 році у неї з'явилась ідея роману про Гаррі Поттера.

Слайд 7

В подальші сім років померла матір письменниці ,вона розлучилась з першим чоловіком та жила в бідності,допоки не опублікувала перший роман “ Гаррі Поттер і філософський камінь”(1997 р.)

Слайд 8

Згодом вона написала 7 сіквелів – останнім був “Гаррі Поттер і Дари Смерті”(2007 р.) , а також 3 доповнення до цієї серії.

Слайд 9

За 5 років Роулінг пройшла шлях від життя на соц. допомогу до життя мультиміліонера. Вона автор ,твори якого краще за все продаються в Великобританії У 2007 році Forbes оцінив Роулінг,як 48- у за впливовістю знаменитість У 2008 році Sunday Times Rich List  поставив її на 12-е місце в переліку найбагатших жінок Великобританії У 2007 році Time дав їй 2-е місце в номінації « Людина року» за моральне та політичне натхнення, яке вона надала своїм прихильникам

Слайд 10

Перша книга “ Гаррі Поттер і філософський камінь”(1997 р.) стала популярною завдяки тому,що читачі рекомендували її один одному

Слайд 11

Книги були перекладені на велику кількість мов ( на сьогодні 64)

Слайд 12

Опис світу чарівників

Слайд 13

Дія відбувається в нашому світі, в Англії, в 1990 – роках. На відміну від реального світу ,серед звичайних людей живуть чарівники з магічними здібностями

Слайд 14

Про існування чарівників не знають звичайні люди – магли. Чарівників набагато менше, ніж маглів.Але у чарівників є свої власні керівні органи – Міністерство Магії, школа Хогвардс,в якій навчаються діти – чарівники,газети, радіо,гроші,банки тощо.Чарівники користуються особисими магазинами, ресторанами,мають власні інтереси.

Слайд 15

Окрім маглів та чарівників, є також сквіби – діти чарівників,які не мають магічних здібностей. Разом з тим,є велика кількість різноманітних магічних істот: велетнів,кентаврів, гоблінів, ельфів,тролів,феніксів,драконів тощо.

Слайд 16

Книги написані Джоан Роулінг займають друге почесне місце з тиражів після Біблії. Це не просто дитяча казка. За чарівним сюжетом – спроба знайти відповіді на вічні питання. Ця історія про добро і зло, про любов та ненависть,про життя та смерть.

Слайд 17

Події книг про Гаррі Поттера відбуваються в паралельному, уявному світі,сповненому болем та дилемами життя реального. Бути вірними,вміти довіряти і найголовніше, відчувати потребу з усіх сил опиратися злу. Ці проблеми об'єднують всі сім історій.

Слайд 18

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література