X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джоан роулінг

Завантажити презентацію

Джоан роулінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Joanne Rowling Джоан Кэтлин Роулинг- Английская письменниця…..

Слайд 2

Джоан Роулинг Народилась 31 липня1965 року у невеличкому містечку Йейт

Слайд 3

Біография Народилася майбутня письменниця в 1965 році в містечку під назвою Йейт в графстві Глостершир. Сім'я Джоан Ролінг складалася з чотирьох осіб: її батько Пітер Джеймс Роулінг, мама Енн Роулінг, сама Джоан Роліунг і її сестра

Слайд 4

У шість років створила свою першу казку - про хворого кролика і його жалісливих друзях. Дівчинка подавала надії, але до тридцяти років за її плечима були лише: - Два незакінчених роману, які Джоан вважала невдалими і спалила; - Навчання в Ексетерському університеті за нелюбимої спеціальності "Французька мова та література" - Невдалий шлюб з португальським журналістом і народження дочки; - Крихітна квартирка в Единбурзі та допомогу з безробіття.

Слайд 5

Тоді, сидячи в кафе, поки дочка посапувала в колясці, Джоан почала накидати в блокноті історію такого ж нерозпещеного долею хлопчика, який ще не знає, що він - чарівник. Цей сюжет раптово відвідав її в поїзді два роки тому. Ще стільки ж часу знадобилося, щоб дописати роман. "Это был вызов. Если бы я не начала писать, я бы свихнулась".

Слайд 6

І тут вічної невдаху пощастило , можливо, вперше в житті. Їй вдалося отримати грант Шотландської ради з мистецтва на закінчення роману , який тепер називався "Гаррі Поттер і філософський камінь". Оповідання йшло про 11- річного чарівника , який вирушає вчитися у вищу школу магії під назвою Хогвартс . Цей фантастичний світ існує пліч -о-пліч з нашою реальністю , але мало хто з " маглів " , тобто простих людей , про це здогадується. Сирота Гаррі , виріс серед ненависті і приниження , раптом виявляється знаменитим , оточеним друзями і вступає в боротьбу з темними силами.

Слайд 7

Книги Джоан Роулинг

Слайд 8

1997 — «Гарри Поттер и философский камень» (англ. Harry Potter and the Sorcerer’s Stone) 1998 — «Гарри Поттер и Тайная комната» (англ. Harry Potter and the Chamber of Secrets) 1999 — «Гарри Поттер и узник Азкабана» (англ. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) 2000 — «Гарри Поттер и Кубок огня» (англ. Harry Potter and the Goblet of Fire) 2001 — «Фантастические звери и места их обитания» (англ. Fantastic Beasts and Where to Find Them)

Слайд 9

2001 — «Квиддич с древности до наших дней» (англ. Quidditch Through the Ages) 2003 — «Гарри Поттер и Орден Феникса» (англ. Harry Potter and the Orden of the Phoenix) 2005 — «Гарри Поттер и Принц-полукровка» (англ. Harry Potter and the Half-Blood Prince) 2007 — «Гарри Поттер и Дары Смерти» (англ. Harry Potter and the Deathly Hallows) 2007 — «Сказки барда Бидля» (англ. The Tales of Beedle the Bard) 2008 — «Гарри Поттер: предыстория» (англ. Harry Potter Prequel)

Слайд 10

Дети, попадая из будней в яркий и красочный мир, становятся сильными, самостоятельными и могут что-то изменить вокруг себя. Вся прелесть волшебного мира Джоан Ролинг в том, что хоть он и отличается сказочным антуражем, но, по сути, похож на наш, - существует не где-то в "давным-давно", а здесь, за углом, в одном из городских переулков...

Слайд 11

"Просто будь самим собой, и все у тебя получится", - советует Гарри добродушный великан Хагрид. Может быть, это и есть главная мысль книги?..

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія