X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джеральд Даррел

Завантажити презентацію

Джеральд Даррел

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дже ральд Ма лкольм Да ррел - англійський письменник, зоолог, мандрівник (7 січня 1925 — 30 січня 1995)  …Все живе прекрасне! У світі немає тварин-ізгоїв! Вони всі мають право на життя! Переслідувати їх, винищувати - злочинно! Джеральд Даррел

Слайд 2

Уже в шість років знав, що стане Зоорятівником і створить власний зоопарк За твердженнями його мами, першим словом було не “мама”, а “зоо”. Дареллу вдалось здійснити свої дитячі мрії. Він створив свій власний зоосад рідкісних тварин на острові Джерсі (пролив Ла-Манш), створив фонд для збереження тварин, яким загрожує небезпека зникнення.

Слайд 3

Натураліст Божою милістю, блискучий літератор, невтомний мандрівник, непримиримий борець за збереження тварин, що зникають. Безмежно обдарована і життєрадісна людина, він змінив наш світ на кращий лише тим, що був тільки присутнім у ньому… Написав понад 30 книг, зняв 35 фільмів про природу і тварин.

Слайд 4

Книги розповідають про шестимісячну подорож Даррела великими тропічними лісами у Західній Африці. "Перевантажений ковчег" - перший твір Даррелла. Молода республіка багато уваги приділяє питанням охорони природи, тварин, і в цьому є доля заслуги автора. "Три квитки до Едвенчера" - одна з ранніх книжок Джеральда Даррела: вона була написана після поїздки до Британської Гвіани. У той період Даррел ще так гостро не відчував небезпеки, що насувалася на тварин, а тому ці мотиви в книжці не звучать. Вона цілком присвячена враженням від нової країни, від зустрічі з новими тваринами, радості спілкування з ними.

Слайд 5

"Гончі Бафуту"- розповідь про другу поїздку до Західної Африки, до Камеруну. Багато років минуло з тих пір, як Джеральд Даррел мандрував тропічним лісом і трав'янистими рівнинами Камеруну, багато трапилося подій.Камерун діждався довгоочікуваної свободи, в країні розбудовують нове життя. Але такими ж чудовими залишилися незаймані ліси, і так само дзвенить в них ночами хор комах і деревних жаб, а лемури гапаго не поспішаючи стрибають з гілки на гілку. «Под пологом п'яного лісу»- оповідання про шестимісячну подорож автора Південною Америкою.

Слайд 6

Книжка "Шлях кенгуреняти" - свого роду звіт про поїздку Джеральда Даррела до Нової Зеландії, Австралії й Малайї. У ній автор особливо багато уваги приділяє питанням охорони природи, не забуваючи при цьому про портрети тварин і нариси про ці країни.

Слайд 7

Єдиний дитячий твір автора жанру повісті-казки розповідає про міфологічних тварин, незвичайних казкових персонажів, їх характери і поведінку. Відважні герої захоплюючої історії звільняють чарівну країну Міфландію з-під влади злих і грубих василісків.

Слайд 8

Даррел визнавав, що кожна книжка, написана про тварин, змушує людей по-іншому до них ставитися і стає засобом захисту й збереження світу тварин.

Слайд 9

Пам'ятник Джеральду Даррелу у зоопарку на о. Джерсі

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література