X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Антуан Де Сент-Екзюпері"

Завантажити презентацію

"Антуан Де Сент-Екзюпері"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Антуан Де Сент-Екзюпері

Слайд 2

Антуан де Сент-Екзюпері 29.06.1900 - французький письменник і професійний льотчик. Брав участь у Другій світовій війні. Загинув при виконанні бойового завдання. Головні книги Сент-Екзюпері з'явилися з його досвіду роботи поштовим пілотом у Франції, Африці, Америці. У його романах цікаво бачення світу очима льотчика і відчуття спільності людей, що поділяють небезпека цієї професії. Незадовго до загибелі Сент-Екзюпері написав свою найвідомішу книгу філософську казку-притчу «Маленький принц», в якій метафорично порушує вічні питання людського буття: добра і зла, життя і смерті, любові і краси, нескінченного самотності серед великої і не завжди доброго світу .

Слайд 3

Казка, розказана Антуаном де Сент-Екзюпері, - мудра і людяна, і автор її не тільки поет, але і філософ. В останній день липня 1944 Антуан де Сент-Екзюпері розчинився в блакитному небі над французькою Рів'єрою, пішов назустріч зіркам - так само, як і його Маленький принц ...

Слайд 4

Опублікована в 1943 році як дитяча книжка, ця поетична казка — про мужність і просту мудрість дитячої душі, такі важливі «недитячі» поняття, як життя і смерть, любов і відповідальність, дружба і вірність. Малюнки до книги виконані самим автором, й не менш славні, ніж сама книга. Важливо, що це не просто ілюстрації, а органічна частина твору в цілому: сам автор і герої казки весь час посилаються на малюнки і навіть сперечаються про них. «Адже дорослі спочатку були дітьми, лише мало хто з них про це пам'ятає.» — Антуан де Сент-Екзюпері, з присвяти до книги. Книжка присвячена Леонові Верту, другу Екзюпері.

Слайд 5

Слайд 6

1927-1929 роки Сент-Екзюпері провів у Африці, працюючи начальником проміжного аеродрому Кап-Джуба на південному кордоні Марокко (цей аеродром описаний у «Південному поштовому»); там він і закінчив свою першу книгу, розпочату ще кількома роками раніше. Вперше вона була видана в 1929 році. Перша повість Сент-Екзюпері багато в чому ще недосконала. Зокрема, неорганічної для творчості цього письменника виявилася любовна лінія її сюжету; взагалі, сюжетне побудова книги скоріше перешкоджає вільному вираженню ідей і проблем, які хвилювали її автора. Проте тут вже звучать багато важливих змістовні мотиви - мотив людських зв'язків, що з'єднують оповідача з його другом Жаком Берніс, думка про порядок, який людина вносить у світ своєю діяльністю. Напружена (часом ще недостатньо ясна) стилістика повісті віщує стиль зрілої філософської прози Сент-Екзюпері.

Слайд 7

Слайд 8

Іващук Ірини

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література