X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
1248

Завантажити презентацію

1248

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пауло Коельйо історія успіху 24 серпня 1947р. (Ріо – де – Жанейро)

Слайд 2

Біографічні відомості Знаменитий бразильський письменник і поет. Опублікував в цілому 15 книг - романи. Народився в Ріо - де - Жанейро в благополучній родині інженера Педро і Ліжія Коельо.

Слайд 3

Дитинство У сім років він був відправлений в єзуїтську школу Святого Ігнатія Лойоли, де вперше виявляється його бажання писати книги.

Слайд 4

Юність Ні лікування електрошоком, ні другий курс лікування не змінили його впевненості в собі - і тоді він втік з клініки, поневірявся деякий час, в результаті повернувся додому.

Слайд 5

Аматорський театр Через рік він приєднався до руху аматорського театру, який в Бразилії 60 - х років став масовим явищем - не тільки явищем мистецтва, а й соціального протесту.

Слайд 6

Повернення до театру Театрально - протестна активність для Коельо закінчилася в лікарні, звідки він знову втік, але безгрошів'я змусило його знову повернутися додому.

Слайд 7

Робота за кордоном У 1970 почав подорожувати по Мексиці, Перу, Болівії, Чилі, Європі та Північній Африці.

Слайд 8

Сьогодення Зараз він живе зі своєю дружиною, Христиною , в Ріо – де - Жанейро, в Бразилії, і в Тарбі, у Франції.

Слайд 9

Творчість

Слайд 10

“Алхімік” Став “культовим” роман Пауло Коельо, - притча саме для нашого часу, і не дарма це улюблена книга мільйонів людей в 117 країнах світу. “Домогтися втілення своєї долі - це єдиний справжній обов'язок людини”

Слайд 11

“Брида” Хвилююча історія про кохання, пристрасті, таємниці і духовний пошуку, де чарівництво говорить на всіх мовах людського серця. Головна героїня - Брида - прекрасна молода ірландка, вона прагне пізнати світ.

Слайд 12

“Відьма з Портобелло” Це історія Афіни, загадкової молодої жінки, яка народилася в Румунії, виховувалася в Бейруті, а жила в Лондоні. "Відьма з Портобелло " - з тих творів, які змінюють уявлення читача про кохання, пристрасть, радості і жертовності.

Слайд 13

“Вероніка вирішує вмерти…” Цей роман присвячений дівчині, яка опинилася в психіатричній клініці після спроби покінчити з собою. Там, в клініці, вона повернулася до життя, полюбила і тільки тоді дізналася ціну подарованого їй Богом життя, навчившись сприймати кожний новий день як диво.

Слайд 14

“Паломництво” Це опис подорожі Пауло Коельо по легендарному Шляху Сантьяго, пройденому мільйонами пілігримів з часів середньовіччя.

Слайд 15

10 цікавих фактів про Пауло Коельйо

Слайд 16

Пауло Коельо ніколи не жив спокійним життям. За наполяганням батьків він навчався на юриста, але зі скандалом покинув університет. Кілька разів лежав у психіатричній лікарні і сидів у в'язниці. Писав пісні, але в 38 років зрозумів, що не хоче більше нічого крім написання книг.

Слайд 17

У 150 країнах світу було продано більше 86 мільйонів книг Пауло Коельо. Він отримав безліч літературних премій в різних країнах включаючи Францію та Італію. Його новела «Заїр» була заборонена в Ірані з конфіскацією 1000 копій. А відомий «Алхімік» рекомендований для позакласного читання в багатьох школах Європи.

Слайд 18

Сьогодні не знати Коельо - це все одно, що при влаштуванні на роботу гордо заявити, що ти не вмієш писати. Але, незважаючи на весь успіх, багато критиків все ще вважають його незначним письменником, чиї роботи занадто прості і нагадують книги із серії «допоможи собі сам».

Слайд 19

20 років тому Пауло пройшов пішки 700 кілометрів по дорозі з французького містечка до іспанського міста Сантьяго – де - Компостела. Це шлях за сотні років до Пауло Коельо був "прокреслений" ногами тисячі християнських паломників. І після цього він написав першу книгу - "Щоденник мага".

Слайд 20

Коельо любить жартувати і не любить журналістів. Як будь-який бразилець обожнює футбол, а ще більше ходити пішки і стрільбу з лука. А ще Коельо живе абсолютно 100% сьогоднішнім днем.

Слайд 21

На руці Пауло Коельо татуювання із зображенням метелика. Її зробили, коли письменник вчетверте одружився. Він не любить обручок.

Слайд 22

Кожна книга, яку Коельо написав, це спроба зрозуміти самого себе. Він каже, що пише про мрію, про те, що найважливіше - це знати свою мрію і слідувати за нею.

Слайд 23

У 2007 році Коельо отримав знак, що треба вчинити повторне 90 - денне паломництво, і він відправився через Росію - на Схід.

Слайд 24

Його книги люблять Джулія Робертс і Мадонна. Жан Ширак дарував йому титул Лицаря ордена Почесного легіону. Коельо - радник ЮНЕСКО з міжкультурного діалогу.

Слайд 25

Коельо ніколи не дає особливо докладних портретів героїв і не описує деталей. З тієї невеликої інформації, яку Коельо дає, читач здатний набагато більше собі уявити. Тому він називає своїх читачів співавторами.

Слайд 26

Висновок Бразильський письменник, кожна нова книга якого викликає сенсацію і незмінно користується успіхом серед найрізноманітніших категорій читачів. Затяжна ейфорія, яка охопила друковані видання всіх континентів, так само як і мільйони людей, справно підтримується захопленими рецензіями і апологетичними статтями, які, проте ж, відчутно розбавлені нападами і презирливими відгуками, іноді зроблено недбалими, іноді й різкими, зокрема - з боку деяких авторитетних теоретиків літератури.

Слайд 27

Пауло Коельйо 24 серпня 1947р. (Ріо – де – Жанейро)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література