X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хто здатен називатися патріотом?

Завантажити презентацію

Хто здатен називатися патріотом?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хто здатен називатися патріотом? учениця 11 класу Рева Н.

Слайд 2

Визначення патріотизму Патріотизм – це формування прив’язаності до віри в Бога, в традиції своїх предків, землі свого народження, рідній мові, народним традиціям та культурі.

Слайд 3

Едмунд Берк

Слайд 4

Джордж Бернард Шоу

Слайд 5

Джон Кеннеді

Слайд 6

Ярослав Мудрий Його внутрішня політика: - повернув під свою владу червенські міста, відвойовані під час князівських усобиць Болеславом Хоробрим; - ходив на північ, на узбережжя Балтійського моря, де в Чудській землі заклав м. Юр’їв; - не полишав будівництва, розпочатого батьком, на північному кордоні Русі; - остаточно здолав печенігів.

Слайд 7

Богдан Хмельницький - перемога на Жовтих Водах і під Корсунем стали сигналом для повстань по всій Україні і визвольного походу української армії на захід; - збирав війська у Білій Церкві, формував нові, українські органи влади, а керувати визволенням Правобережної України від сил Речі Посполитої довірив полковнику Максимові Кривоносу; - перемога під Пилявцями.

Слайд 8

У кожному із нас живе Патріот

Слайд 9

ТИ ТЕЖ ПАТРІОТ...

Слайд 10

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна