X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
зразкове побачення

Завантажити презентацію

зразкове побачення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

ТИ ВХОДИШ В ПОРУ ДОРОСЛІШАННЯ І ШУКАЄШ ШЛЯХИ ПОБУДОВИ УСПІШНИХ СТОСУНКІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОТИЛЕЖНОЇ СТАТІ. ПАМ’ЯТАЙ: ПРАВИЛЬНИЙ ПОЧАТОК – ПОЛОВИНА УСПІХУ. НА СТАРТ! УВАГА! МАРШ!

Слайд 3

Надто часто пари все роблять навпаки: коханцями вони стають раніше, ніж друзями.

Слайд 4

побачення - Побачення - це особливий різновид дружби між двома людьми протилежної статі, котра може привести до серйозних стосунків, любові і в подальшому шлюбу.

Слайд 5

Дуже важливо щоб ви стали друзями перед тим, як почали зустрічатися Єтап1: Дружба

Слайд 6

Етап 2: Звичайні зустрічі На цьому етапі парі слід зупинитися від шести до дванадцяти місяців, дізнаючись про смаки, пріоритети, звички, поведінку один одного

Слайд 7

Етап 3: Особливі зустрічі Особливі зустрічі - це проміжний етап, який означає, що між дівчиною і юнаком спостерігається зростаюча прихильність, але вони ще не готові до стабільних стосунків.

Слайд 8

Етап 4: Постійні побачення При постійних побаченнях двоє молодих людей обіцяють зустрічатися тільки один з одним (принаймні, так повинно бути і є, наскільки вони знають). Вони проводять один з одним більше часу, ніж на етапі звичайних зустрічей.

Слайд 9

Етап 5: Неофіційні заручини Це етап між постійними побаченнями і офіційними заручинами, коли пара починає обговорення можливості стабільних стосунків і будує пробні плани відносно шлюбу. Їхні думки на цей рахунок носять особистий характер, вони не остаточні і не зобов'язують. Молоді люди не роблять ніяких офіційних заяв, не встановлюють дату весілля і не будують жодних планів щодо шлюбу. Однак вони все ж планують одружитися і розмовляють про майбутнє часу, як про «одного разу», коли вони одружаться.

Слайд 10

Офіційні заручини приносять з собою відчуття відповідальності і власності. Офіційні заручини є публічною заявою друзям і сім’ї про те, що пара може одружитися. Таємні заручини – не заручини зовсім.

Слайд 11

Етап 7: шлюб Сьомий і останній етап - шлюб. Багато людей не розглядають шлюб як етап побачень, але дружба і любов, що встановилися під час побачень, є основою міцного шлюбу. Шлюб - остаточний і об’єднуючий етап. Він відрізняється від попередніх шести етапів тим, що для розірвання стосунків за допомогою розлучення необхідні юридичні процедури і суд

Слайд 12

Блиські незнайомці На жаль, більшість пар проходять ці етапи в неправильному порядку. Вони поспішають стати на етап постійних побачень і попередніх заручин, не встановивши спочатку міцних дружніх стосунків.

Слайд 13

Якщо пари занадто швидко проходять через всі етапи розвитку стосунків, то виникають дві проблеми: Ніколи не навчаться розв’язувати конфлікти або виходити із боротьби за владу; Нема часу на охолодження романтичного збудження і встановлення реальності.

Слайд 14

Існує два основних види побачень: Побачення глядачів, під час якого ви сидите, доки вас розважають; Побачення учасників, коли ви активно задіяні в якомусь занятті, що влаштоване спеціально для вас.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Світлий час дня кращий для перших побачень Установіть часові межі вашого побачення Будьте пунктуальними Будьте зрілими Розслабтесь Поводьтесь так, щоб з вами було весело

Слайд 19

Якщо ви хочете вижити в світі побачень, то повинні навчитися розмовляти з протилежною статтю.

Слайд 20

Головна ціль побачень – краще пізнати один одного. Якщо більшу частину часу ви цілуєтеся, то у вас не залишається часу на словесний контакт. Ваші стосунки залишаться на поверхневому рівні.

Слайд 21

Переваги: Постійні побачення означають надійність. Постійні побачення забезпечують емоційну безпеку. Особлива увага і турбота від коханого. Постійні побачення економлять гроші. Постійні побачення вчать віддавати.

Слайд 22

Сидіти на узбіччі життя і випрошувати Бога «послати кого-небудь, кого завгодно» - це навряд чи правильний метод боротьби із самотністю.

Слайд 23

Не будьте схожі на муху в пляшці з оцтом, яка вважає, що це найкраще місце в світі, бо це єдине місце, де вона побувала. Молоді роки безцінні, тому використайте їх плідно. Це час розвивати благородні цінності, ставити значущі цілі і встановлювати стандарти поведінки.

Слайд 24

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Виховна робота