X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗМІНИМО СВІТ НА КРАЩЕ

Завантажити презентацію

ЗМІНИМО СВІТ НА КРАЩЕ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СЗШ І-ІІІ ст. с. Шевченка, Літинського р-ну, Вінницької обл. ЗМІНИМО СВІТ НА КРАЩЕ

Слайд 2

Глобальні проблеми людства

Слайд 3

Проблема роззброєння та збереження миру на Землі

Слайд 4

Наслідки війн… Вчені підрахували, що за останні 5,5 тиячоліть на нашій планеті було 15 тисяч війн. Тільки в XX столітті в двох світових та локальних війнах загинуло більше 100 млн. людей. В другій половині того ж століття з’явилась ядерна зброя та виникла реальная загроза знищення цілих країн, навіть, континентів, отже практично всієї сучасної цивилизації.

Слайд 5

Шляхи вирішення… Програма «Міжнародної співпраці за мир, вирішення глобальних проблем безпеки, роззброєння та врегулювання конфліктів» призначена для підтримки та розвитку відношень міжнародних неурядових організацій, влади та суспільства в області покращення міжнародної безпеки.

Слайд 6

Екологічні проблеми

Слайд 7

Головні аспекти проблеми Проблема стану природних ресурсів та навколишнього середовища. Забруднення води та атмосфери. Зміна грунтів, лісу, тваринного світу

Слайд 8

Масштаб проблеми… Локальний: забруднення підземних вод токсичними речовинами. Регіональний: пошкодження лісів та деградація озер в результаті атмосферних опадів. Глобальний: можливі кліматичні зміни внаслідок збільшення вмісту вуглекислого газу та інших газоподібних речовин в атмосфері, зменшення озонового шару.

Слайд 9

Шляхи вирішення… Світова спільнота виходить з того, що головний шлях вирішення екологічної проблеми – така організація виробничої та невиробничої діяльноті людей, яка забезпечить нормальний «екорозвиток» – претворення навколишнього середовища в інтересах всього людства і кожної людини.

Слайд 10

Демографічна проблема Це сукупність соціально-демографічних проблем сучасності, що зачіпають інтереси всього людства.

Слайд 11

Суть проблеми…

Слайд 12

Слайд 13

Демографічна політика

Слайд 14

Продовольча проблема

Слайд 15

Суть проблеми… Продовольча проблема – це проблема, яка проявляєтся в дефициті продуктів харчування та недостатньою їх калорійністю, в недостачі вітаминів, білків тваринного походження. Вчені рахують, що медична норма калорійності спожитої їжі повинна бути не меньше 2300-2600 ккал.

Слайд 16

Шляхи вирішення… Екстенсивний шлях, який полягає в подальшому розширенні орних, випасових, рибопромислових угідь. Інтенсивный шлях, пов’язаний із збільшенням виробництва продуктів харчування, за рахунок інтенсифікації використання сільськогосподарських територій шляхом механізації, хімізації, ірригації, підвищенням енергоємності , використанням більш високоурожайних і хворобостійких сортів і найбільш продуктивних порід тварин.

Слайд 17

Енергетична та сировинна проблеми

Слайд 18

Суть проблеми… Энергетична і сировинна проблема полягає в тому, що: розвідані запаси нафти, природного газу та інших видів палива й сировини обмежені, гірничо-хімічнні умови добування погіршуються, територіальний розрив між районами добування й споживання збільшується, райони добування зміщуються в райони нового освоєння з екстремальними природними умовами.

Слайд 19

Цифри та факти… Учені підрахували, що вугілля вистачить на 600 років, нафти – на 90, природного газу– на 50 урану– на 27 років, а всі види палива по всіх категоріях будут спалені за 800 років. До 2015 р. попит на мінеральну сировину в світі збільшиться в 3 рази в порівнянні з сьогоднішнім рівнем. Щорічне використання енергії в світі наближаєтся до 10 млрд. т умовного палива , а до 2015 року воно досягне по прогнозам експертів 20-27 млрд. т. Якщо виробництво енергії буде рости теперішніми темпами, то всі види палива будуть витрачені через 130 років.

Слайд 20

Шляхи вирішення… Зниження об’ємів видобутку Використання альтернативних джерел енергії Збільшення ККД добування та виробництва

Слайд 21

Реальність життя… Зниження об’ємів видобутку дуже проблематично, так як сучасній економіці потрібно все більше сировини та енергії, а їх скорочення обернеться світовою кризою. Збільшеня ККД теж малоперспективно, тому, що длядля його застосування потрібні великі капіталовкладення, крім того, сировинні запаси не базмежні. Отже приорітет надається альтернативним джерелам енергії.

Слайд 22

Альтернативні джерела енергії Енергія річок Енергія сонця Атомна енергія Вітрова енергія Енергія Землі Енергія океану

Слайд 23

Щоб змінити світ на краще необхідно:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота